2726

گفتم شوهرم رفته جای دیگ تو تاپیک قبل حالا هی فکرای بد ب ذهنم میرسه میگم قبل رفتن رفته بود حموم و ریششو اصلاح کرده بود درحایکه من همیشه بهش میگفتم دوست دارم با ریش باشی نکنه کس دیگ ای بهش گفته برداره ؟ وقتی ام گفتم چرا برداشتی و فلان اعصابش خورد شد دعوام کردمنم واسه کش نگرفتن دعوا هیچی نگفتم .. و اینکه رفته شهر دیگ نکنه دروغ گفته با مامانم رفتم چطوری بفهمم اخه با مادرشوهرم راحت نیستم 😦 حالم خیلی بده نمیدونم چی کار کنم چی درسته چی غلط این وسط مامانم همش گیر میده خدایا من برای چی زندم 😩

من یه خانوم ۳۰ سالم با دوتا بچه میشه برای زندگیم صلوات بفرستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امان از فکرای چرت .زنگ بزن مادر شوهرت برداشت بگو مامان اااااااواااا بخشید فکر کردم مامانه خودمو گرفت ...

خونه ی مامانم بعد ضایع ست خیلی 

2728
بد دلی نیست ک بخون چی نوشتم 

منظورم اینه حساسی من خودمم اینجوریم دیشب شوهرم در ب در دنبال دانلود ی آهنگ بود از دیشب خودمو میخورم چرااااااا دنبال آهنگه بود؟ صدبار متنشو گوش کردم خخخ

منظورم اینه حساسی من خودمم اینجوریم دیشب شوهرم در ب در دنبال دانلود ی آهنگ بود از دیشب خودمو میخورم ...

بنظرت با این چیزایی ک گفتم اگ خودت بودی شک مبکردی یا الکیه 

زنگ بزن ب گوشی مادرشوهرت بگو گوشی رو بده ب فلانی هرچی زنگ میزنم گوشی خودش نمیگیره نگران نباش متوجه ...

استارتر این خوبه👆👆

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید

واقعا این مدلی پیش برین ازاسترس زیاد دورازجونتون زیاد عمرنمیکنین..ازمن گفتن بود😞

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706