2726

بچه ها کسی تجربه زایمان طبیعی تو بیمارستان خصوصی داره؟ دکترتون بالاسرتون بود زایمانتون رو انجام داد یا پرستارا انجام دادن؟ بیمارستان خصوصی هم مامای همراه میخواد؟

من بودم ن اصلا ماما همراه نگیریا، خودشون وظیفشونه ک بیام و باهات همراه باشن

در ضمن چون خصوصیه میان

من دکتر نبود تا وقتی که ده دقیقه مونده ب زایمانم 

خیلی راضی بودم از کادر و دکتر 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

زن داداش من بهترین بیمارستان خصوصی و بهترین دکتر رفت 5رمیلیونم داد اما الان بقایا باقی مونده. بخیاش شکافت. ورم شدید کرد اصلا روزگار نداره. 

میشه عکس سونو 6 هفتتو بزاری تاپیکم و بگی جنسیت بچت چیه؟ 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3572680/بیاید-عکس-سونوگرافی-هفته-5-و-6-و-7-رو-بزارید?postId=114641779

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بودم ن اصلا ماما همراه نگیریا، خودشون وظیفشونه ک بیام و باهات همراه باشن در ضمن چون خصوصیه میان ...

اخه ماما بهم گفت اگه منو مامای همراه خودت کنی میام مثلا تو اب میبرمت ماساژت میدم دردت کمتر بشه. خود پرستارای بیمارستان خصوصی اینکار رو انجام میدن؟؟

2728

زایمان طبیعی توی بیمارستان خصوصی بهترین تصمیم ممکنه برای خانومی که میتونه طبیعی زایمان کنه

نیازی به مامای همراه نیست

کادر بیمارستان هستن

خیلی از بیمارستانها اجازه میدن همراه هم با خودت ببری

دکترت هم موقع زایمانت میاد و خودش زایمانت رو انجام میده

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
اخه ماما بهم گفت اگه منو مامای همراه خودت کنی میام مثلا تو اب میبرمت ماساژت میدم دردت کمتر بشه. خود ...

نمیدونم ولی چرا میخای تو آب و این کارا رو بکنی

از روش اپیدورال استفاده کن راحت 

چرا اینقدر خودتونو اذیت میکنید بابا بخدا علم پیشرفت کرده 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
چه روشی هست؟؟ من زیاد اطلاع ندارم راجب این چیزا

ببین یه بی حسی میزنن توی نخاع کمرت، بدون درد و راحت زایمان میکنی، 

خیلی خیلی روش عالیه من خودم اینجوری کردم بزن توی گوگل و از دکتر بپرس

ببین اصلا یه کاری کن زنگ بزن اون بیمارستان خصوصی ک میخای زایمان انجام بدی وصل کن بخش زایمان بگو من میخام بیام اونجا، میشه درباره اپیدورال برام توضیح بدین

منکه توصیه میکته بهت

من ماما همراه داشتم تو اتاق زایمان خصوصی شوهرم هم بود 

تو اتاقم بخور سرد عود اکالیپتوس برام گذاشته بودن مدام ماساژم میداد ورزشم میداد کلی رقصیدیم و اهنگ شاد تمام مدت برام پخش میکردن اتاقم سیستگ صوتی داشت که صدایی جز اهنگ نشنوم 

به جز دکترم کسی اجازه معاینه کردنمو نداشت و مدام دکترم بهم سر میزد کلا خیلی خوب بود 

من ماما همراه داشتم تو اتاق زایمان خصوصی شوهرم هم بود  تو اتاقم بخور سرد عود اکالیپتوس برام گذ ...

بیمارستان خصوصی زایمان کردین و مامای همراه هم گرفتین؟ کلا هزینش چقدر شد؟

۴۲۰۰

۳۸۰۰ بیمارستانم شد 

ماما همراه و ساک زایمانم اینقدر شد

البته ۲ شب بستری شدم 

۶۰۰ تومنش هم مال یه شب اضافه موندنم شد 

بیمارستان میلاد اصفهان بودم بهش میگن هتل تا بیمارستان

من بیمارستان سپاهان اصفهان  بودم  اگه اصفهانی برو سپاهان کادرش با تجربه ترن