2726
عنوان

توصيف مرد در لحظات مختلف:😅😳😂😍

421 بازدید | 36 پست

یعنی عین حقیقته

( مخل آسايش ) : در روزهاى تعطيل

( رو اعصاب ) : در هنگام خريد

( باعث استرس ) : وقت حاضر شدن خانم براى مهمانى

( خودخواه ) : موقع تماشاى تلويزيون

( كمياب ) : در زمان دلتنگى

( مهربان و دوست داشتنى ) : در خواب

( مظلوم ) : وقتى پول ندارد

( خوش زبان و بامزه )  : براى ديگران

( پر رو و عصبانى ) : وقتى خطا كرده

( دست و دلباز و کاری ) : برای مادرش

( روشن فکر ) : برای خواهراش  

( زيادی ) : در مسافرت

( دست و پاگير ) : در مجالس

( طلبکار ) : در همه مواقع

( مزاحم ) : موقع مهمانی در آشپزخانه

( خنگ ) : در بيادآوری مناسبتها

( بيش فعال ) : در مهمانيهای خانوادگی اش

( گوشه گیر ) : در مهمانیهای خانواده خانم

اگر موردى جا مونده شما اضافه كنيد ...

بفرست دوستات حال کنند😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا روزای تعطیلم رواعصابن پهن میشن وسط خونه نمیذارن ادم تمبز کاری کنه جارو بزنه... 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

خیلی باحال بود زدی تو خال

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

والا شوهرمن هیچ کدوم از اینا رو نداره ها،خودش نیست ولی خدای بالا سرش که هست میدونه دیگه هیچ کدوم از اینا نیست گناه دارن مردا یکم ظلمه اینطوری بگیم در موردشون

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2706