2737
2734
عنوان

لجبازم باعشقم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 24 پست

یه حالتی هست به اسم «زدن خوشی زیر دل» الان شما دچارشین

چرا بیخود ارامش خودتونو بهم میزنید اخه !

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
وااااااا چه دیدگاه بدی دارین شما اگه مثلا اشتباه از مردا باشه و نیان عذر خواهی این خوبه؟ کلا از لحا ...

باهم خیلی صمیمی هستیم کلاخیلی رفیقیم باهم ولی اگ لج کنم وبزنه ب سرم  دیگه کسی رونمیشناسم اونم ازدستم خیلی ناراحته وقتی ساکت شدم پیام دادک من کوتابیام ولی خیلی ناراحت بودم وبدترهمه چی روخراب کردم  اونم بهم گف توچراخط جدیدگرفتی ب من نگفتی ک الان میخای خطتتوعوض کنی انگارخیلی وقته توفکررفتنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنبال دردسر بودی دختر الکی بهش گیر دادی. بذار یمدت از هم دور باشین فک کنم یجورایی خسته شدی اره؟ را ...

هردو29 سالمونه ...😔اون خیلی ارومه من خودمم باهاش خوبم ولی اگ ناراحت بشم هرچی ازدهنم دربیادمیگم

2728

عزیزم  تا خودش  نخاد نمیتونی  درستش  کنی۳ منم اول آشنایی با عشقم کلا خیلی  اهل  مهمونی  دوست رفیق بازی  بود  وقتی  بهم گفت  میخام برم با دوستام  مهمانی اینا بهش گفتم دوسندارم  بری  اونم ازم  پذیرفت  و دیگه نرفت 

تومیگی ۲۹سالشه  خودش میدونه چی خوبه چی بد  بهش گیرنده  که اونم لج کنه  اگه نمیکشه هم از رولج  میره  میکشه  کلا بهش  گیرنده 😊😊

بنظر من بهش پیام نده بذار همه چی اروم شه بعد اگه خودش پیام داد که میگی عصبی بودم و فلان ولی اگه پیام نداد خودت یجوری پیام سر سنگین بده فک نکنه داری منت کشی میکنی ببین جو اون چجوریه اگه خوب بود معذرت خواهی کن و قال قضیه رو بکن تموم شه بره و دیگه هم اینجوری نکن به خودت مسلط باش خواهرم

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
عزیزم  تا خودش  نخاد نمیتونی  درستش  کنی۳ منم اول آشنایی با عشقم کلا خیلی   ...

ن این ک رفیق بازنیس واقعاکارس شهردیگه س فقط اهرهفته هامیادخونشون فقط هفته ای یه یاربادوستاشه 

2738