2733
2734
عنوان

لجبازم باعشقم؟؟

279 بازدید | 24 پست

بچهاکاملابهش اعتماددارم وقصدازدواج داریم .بعددیشب بحث شدسراینکه همه قلیونی شدن واینااین خانوادش وخودش اینجوری نیستن دوتاازدوستاش سالی یه بارمثلامیکشن منم گفتم  ازاین ب بعدنمیذارم باهاشون بگردی گف من دوستامومیشناسم میدونم خیلی دوس داره ولی سراین حرفش لج کردموگفتم خطموعوض میکنم ...دوتافحشم ب خودم دادم ک ادم نیستم اگ عوض نکنم 😳الان بایدسرحرفم بمونم یامن لجبازم؟؟وونم ازم خیلی ناراحت شدگف بهم اعتمادنداری  ومن خیلی بهش حرف زدم😳

صگ درصد 

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستش بکشه خودشم‌میکشه ولی دوستاشو هم ول نمیکنه کاملا از‌من گفتن بود.

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2738
خودش اصلانمیکشه واصلاازاین چیانفرت داره واقعا دوستشم سالی یه باره😔میدونم بدحرف زدم خیلی باهاش 

سیمکارتتو عوض نکن ولی اگه پیام داد بگو عصبی بودم و فلان معذرت میخوام...ولی اشتباهتو بپذیر با لجبازی همه چی خراب میشه

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
دوستش بکشه خودشم‌میکشه ولی دوستاشو هم ول نمیکنه کاملا از‌من گفتن بود.

کلاکم حرفه واهل اینچیزانیس اصلا یعنی یه ادمی ک کاملاکنترل خودسوداره وسست عنصرنی ک بگی پشت بقیه بیفته توچاه  اصلااینجوریی نیس

سیمکارتتو عوض نکن ولی اگه پیام داد بگو عصبی بودم و فلان معذرت میخوام...ولی اشتباهتو بپذیر با لجبازی ...

واای به مردا بگی اشتباه از‌من بود و معذرت میخوام که پرروترم میشن

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
سیمکارتتو عوض نکن ولی اگه پیام  بگو عصبی بودم و فلان معذرت میخوام...ولی اشتباهتو بپذیر با لجبازی ...

بهش گفتم نکنه خودتم میکشی خیلی ناراحت شدازاین بخاطرم گف توبعد7 سال منونمیشناسی من 29 سالمه مگ بچمه م ک هرچی بینم دست بقیه بخام میدونم نمیکشه ولی لج کردم باهاش

نه واقعادوسم  داره وبیشترازپدرمادرم هرچی بخام دراختیارم میذاره کلااهل منت گذاشتن نیس ولی خیلی ازهم ناراحت شدیم

وااااااا چه دیدگاه بدی دارین شما اگه مثلا اشتباه از مردا باشه و نیان عذر خواهی این خوبه؟

کلا از لحاظ انسانیت کسی که اشتباه کرده عذر خواهی کنه شخصیت خودشو نشون میده و اگه عذر خواهی نکنه نشون میده بی شخصیت و پرو عه...

دیدگاه منه والسلام

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
بهش گفتم نکنه خودتم میکشی خیلی ناراحت شدازاین بخاطرم گف توبعد7 سال منونمیشناسی من 29 سالمه مگ بچمه م ...

دنبال دردسر بودی دختر الکی بهش گیر دادی.

بذار یمدت از هم دور باشین فک کنم یجورایی خسته شدی اره؟

راستی چند سالته

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
2706