2726
الانم زوده!!! ۴ ماهگی باید گرفته میشد

کی گفته 4 ماهگی؟والا بچه باید تا 6 ماهگی کامل شیر بخوره.چه روز چه شب.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی گفته 4 ماهگی؟والا بچه باید تا 6 ماهگی کامل شیر بخوره.چه روز چه شب.

مدرک پزشکیتو از کدوم دانشگاه گرفتی؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728

قطعا از جایی که به تو با معلومات غلط دادن نگرفتن😊😊

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

عزیزم اینو که همه میدونن بچه تا ۶ماه باید فقط شیر بخوره چه روز چه شب 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

چرا میخواید قطع کنید؟

پسرمن ۱۹ ماهشه هنوز قطع نکردم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچها بزرگتر ک میشن وابستگی ب سینه بیشتر میشه بخصوص شب (من خودم فکر میکنم بیشتر بدای ارامش و اینکه از ترس شب شیر زیاد میخورن )دخترم منم بزرگتر ک شده بود شبا چندین بار از خواب بیدار میشد و درخواست شیر میکرد .واقعا کلافه شده بودم.طول روز مدام باش بازی میکردم بیرون بردمش نذاشتم طول روز هم بخوابه بعددیگه شب ک شد بردمش حموم یه غذای ک دوست داره مثلا ماکارانی درست کردم بش دادم بعد اون هم یه رب .میذاشتم دوباره غدا میزاشتم دهنش این کار چند بار تکرار میکردم تا خیالم بابت راحت شه بعد دیگهخسته میشد میخوابید ناگفته نماند شب ک هم بیدار شد اب بش میدادم بالیوان و دیگه رو پام میزاشتم میخوابوندم اینجا کمی باید صبور باشید دوشب این کار بکنید تا عادتش ترک کنه

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸

دکتر دختر اولم با دختر دومم جداس!

نظر هردوشون این بود ۴ ماهگی باید قطع بشه

نظر پزشک خانوادمونم همینه

تازه متخصص مغز و اعصاب رفتم برا میگرن گفتم شب تا صبح دارم شیر میدم همین بی خوابیه باعث تشدید سردردم نیشه گفت ۴ ماهگی شیر شبشو قطع کن

نظر ۴ تا دکتر که دوتا متخصص اطفال هسن و یکی عمومی و یکی مغز و اعصاب کافی نیس؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

راسی دندون پزشک رو یادم رفت بگم! میگفت قطره اهن باعث خرابی دندون نیس! این شیر شبه که باعث پوسیدگی دندون میشه

2706