2733
2734
عنوان

از این خونه بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجاعکسهاشوبزاری انقدربچههابهت روحیه میدن که قشنگه مال ماخیلی ازاین بدتره شماهم خوشتون مییادوبراحتی ...

ببین بازسازی شدست ولی نور نداره

الان عکس بدم تو تاریکیم وسط روز

هوا تهویه نمیشه

خیلی کوچیکه

2728
دیروز دعوامون شد شدید دیگه

منم خونمونو دوست ندارم 😞😞😞😞😞😞😞 یعنی محیطشو و معماریش بد نیست ولی بی دلخوشیه 😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞 با دعواس

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
ببین بازسازی شدست ولی نور نداره الان عکس بدم تو تاریکیم وسط روز هوا تهویه نمیشه خیلی کوچیکه

میشه ی خواهش ازت کنم گوش بدی 😞😞😞😞😞 توروخدااااااا

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
اخه میدونی اولش قبول کرد رفتیم خونه باباشینا برگشت گفت نه

تازه وسط قرار داد باید ضرر زیانم بدی پس تحمل کن...فکر کردی ب همین سادگی خونه گیر میاد هر کدوم ی ایرادی داره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738
منم خیلی طول کشیدشوهرم جوری بودکه بدون اجازه مامانش اب نمیخورد الان همه چی دست خودمه هرچی من بگم ان ...

من دیگه خسنه شدم

حالم ازین رفتاراش بهم میخوره

من اینجا از تهران بلند شدم اومدم تو شهرستانی ک از همه دوزم ده ساعت

بعد هنوزم ک هنوزه این به حرف اوناست

حق منه ک اینهمه سختی بکشم اخرشم حرف بقیه باشه

دقیقا منم خداروشکر ک ازونا دورم ولی حیف ک کرمشونو از دورم میریزن

کرمو که اینام میریزن ولی من مهم فقط خودمم اونجا که بودم مجبور بودم هر روز ببینمش با اون خشم و نفرتی که از چشماش میبارید و حرکاتش همین هروز ندیدنش بزرگترین نعمته واسه من بقیه موارد که هیچی نگم بهتره 

شمام انشالله بری خونه ای که دلت میخواد گلم

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
تازه وسط قرار داد باید ضرر زیانم بدی پس تحمل کن...فکر کردی ب همین سادگی خونه گیر میاد هر کدوم ی ایرا ...

چند تا نوساز دیدم خیلی خوب بودن

چطور موقع جهیزیه دادن تو خونه ۱۲۰ متری برم موقع جابجایی تو شهرستان ک پذیراییش ۶متره و بی قوارست

چند تا نوساز دیدم خیلی خوب بودن چطور موقع جهیزیه دادن تو خونه ۱۲۰ متری برم موقع جابجایی تو شهرستان ...

وا خب اشتباه کردی واس خونه مستاجری جهاز زیاد دادی..الانم درخواستت فقط ضرر مالی داره تا حالا سر قرار داد

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706