2733
2734
عنوان

از این خونه بدم میاد

403 بازدید | 39 پست

مستاجریم

هرچقدم میگم با صاحبخونه صحبت کن عوضش کنیم گوش نمیده

اومدیم یه جای دور از همه

هیچ کس رو اینجا ندارم

بعد باید تو خونه ای که بدم میادم زندگی کنم

این حق من نیست

چرا بدتون میومد موقع گرفتنش نگفتید؟ 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب شاید پول واس جا ب جایی نداره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
چرا بدتون میومد موقع گرفتنش نگفتید؟ 

من نبودم

تازه زایمان کرده بودم

مامانش ی دعوای مسخره انداخت

اینم  منو گذاشت خونه مامانم و رفت نه جواب تلفنامو میداد نه خودش حتی زنگ میزد همونموقعم خونه رو دید و مامانشبنا وسایلامو جمع کذدن بردن شهرستان

2738
خب شاید پول واس جا ب جایی نداره

پول نمیخواد سر ب سر پیدا میشه این حرف باباشه ک میخاد جابجا نشیم

تا قبل اینکه بریم خونه باباشینا زنگ میزد ب مامانش میگفت خونه دلگیره میخام عوضش کنیم

رفتیم لبرگشتیم ازین رو ب اون رو شد

منم خونه مو دوس ندارم ولی هی میچرخم توش میگم همین که از مادر شوهر دورم خودش دنیایی می ارزه ارامش باشه بقیش زیاد مهم نی

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
پول نمیخواد سر ب سر پیدا میشه این حرف باباشه ک میخاد جابجا نشیم تا قبل اینکه بریم خونه باباشینا زنگ ...

عزیزم قرار داد جدید پول میخواد.... جدا پول بنگاه و اثاث کشی هم هست

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706