2726
عنوان

لکه ی زرد تو استفراغ دختر۴۷روزم

135 بازدید | 26 پست

خانوما دخترم از دیروز همش شیر بالا میاورد تا امروز که لکه های زرد تو شیرش بود خیلی خطرناکه؟امروز دکترش نیست

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریفلاکس داره؟

نمیدونم عزیزم

ی مدت خیلی بالا میاورد بردم دکتر گفت بخاطر نفخه الان همش رو بغلمه دو هفته ای بالا نمیاورد 

اما از دیروز با هربار شیر خوردن پنیرک بالا میاره امروز صبحم بلافاصله شیر صاف با لکه زرد بالا اورد

گر نگهدار من آن است که من میدانم🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد⚘⚘تمشک عزیزمن میدونم که خدا حفظت میکنه برام😚 
2728
نمیدونم عزیزم ی مدت خیلی بالا میاورد بردم دکتر گفت بخاطر نفخه الان همش رو بغلمه دو هفته ای بالا نمی ...

الهی عزیزم😢نگران نباش بچه ها همه بالا میارن ولی فردا ی دکتر خوب ببرش ,ب بغل بخابونش تو خواب بالا اورد نپره تو گلوش خدای نکرده 

هیچکس نیست کمک کنه؟😢

دیشب تا صب فقط گریه کرد و پنیرک بالا اورد بعد سشوار روشن کردم چندساعت خابید و بعد که بیدار کردم شیر بدم وسط شیر خوردن بالا اورد و لکه های زرد بود مثل چربی

حتی اگه اروغ بزنه بازم بالا میاره؟؟؟

اره عزیزم معمولا با اروغ دومیش ی عالمه پنیرک میاره

الهی عزیزم😢نگران نباش بچه ها همه بالا میارن ولی فردا ی دکتر خوب ببرش ,ب بغل بخابونش تو خواب بالا او ...

باشه گلم چشم ممنونم😢

خانوما من واقعا دیگه نمیدونم چی بخورم

اخه به پروتئین گاوی هم حساسیت داره

با اینکه خیلی رعایت میکنم بازم اینجوریه از دیروز

اره عزیزم معمولا با اروغ دومیش ی عالمه پنیرک میاره

منم دخترم ۵۰ روزشه و رفلاکس داره ؛ اگه اروغ نزنه شیر بالا میاره 

از دیشبم به قول شما با اروغ پنیرک میده بیرون 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
گلم هیچ بچه ای از نفخ بالا نمیاره دکترشو عوض کن پسر من سه ماهشه یکی دوبار شیرشو پس زده ,

جدا؟؟؟

من به دکترش گفتما

ولی میگه فک کن ی پمپ هوا تو معدشه

وقتی پمپ هوا پره و شیر میره پائین در نتیجه به پمپ فشار میاد و اونم با فشار همه چیز رو میریزه بیرون

گفت اگر اروعشو بگیری هوا خالی میشه و شیر میمونه تو معده

۲هفته واقعا خوب بود ولی از دیروز باز اینجوری شده

منم دخترم ۵۰ روزشه و رفلاکس داره ؛ اگه اروغ نزنه شیر بالا میاره  از دیشبم به قول شما با اروغ پ ...

ای جانم

اخه این طفلیا با این معده کوچیک چقد اذیت میشن

2706