2737
2734
عنوان

ازش رنجیدم نه اون کوتاه میاد و😢😢

377 بازدید | 27 پست

ونه دلم آروم میشه قبلا درموردش تاپیک زدم شوهرمو میگم چند مدتی بود ازش پول میگرفتم گفتم دوست دارم حساب بانکی داشته باشم اونم نه نگفت بعد مدتی داشت خونه میساخت خواست وام بیاره نذاشتم گفتم بیا طلاهامو ببر دوباره میخری برام ولی وام نیار بعدمدتی اومدیم توی خونه چندتیکه از اثاث منزل روعوض کردیم راضی نبود گفتم فعلا من پولشو میدم بعدا دستت اومد پس میدی همه چی خوب بود تا اینکه پول دستش اومد

یه ماه هیچی نگفتم بعدیک ماه گفتم خب حالا که همه بدهی هاتو صاف کردی نوبت بدهی منه به طور غیر منتظره منکر همه چیز شد گفت اولا ندادی  دوما پول رو ازخونه بابات آوردی خیلی دلم شکست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اشکالی نداره عزیزم باهاش سر سنگین باش و رو حرفت بمون بگو من روی حرف یه مرد حساب باز کردم اگ عمل نکنی دیگ اعتمادی تو این زندگی وجود نداره

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2738

بعد یکماه به زور یک سوم پولمو گرفتم کلی زبونش گرفتم تا راضی شد نمیفهممش واقعا اینجوری نبود خسته ام کرده دلزده شدم اونروز رفت برای پسرمون پول ریخت حستب برای خودشم ریخت بهش گفتم بی انصاف نه به عنوان بدهی به عنوان کادو به حساب منم میریختی خیلی دلم شکست

اشکالی نداره عزیزم باهاش سر سنگین باش و رو حرفت بمون بگو من روی حرف یه مرد حساب باز کردم اگ عمل نکنی ...

بهش گفتم انگار نه انگار واقعا عوض شده اینجوری نبود دفعه اولم نبود که بهش میدادم هرسری پس میداد

✅راه ارضا نیازهای عاطفی انسان و روابط با دیگران

جول اوستین در مصاحبه ای که در نشریه موفقیت داشت، گفت: 《شریک عاطفی فقط ۸۰ درصد از نیازهای شما را پاسخگو است. اکثر مردم به دنبال ۲۰ درصد از نیازهایشان هستند که جواب داده نشده است. به همین علت هم کم کم ناراحت و ناخشنود می شوند. متاسفانه اکثر افراد شریک عاطفی خود را رها می کنند تا آن ۲۰ درصد ارضا نشده را در فرد دیگری بیابند. غافل از اینکه فرد جدید هم ۸۰ درصد از نیازهایشان را پاسخ می گوید. در حالی که لزوما همان ۸۰ درصد فرد قبلی نیست.》

راه حل، تمرکز کردن بر روی همان ۸۰ درصد فردی است که با او رابطه عاطفی دارید. اگر برخورد مثبتی داشته باشید، او هم نسبت به شما رفتار مثبت تری خوهد داشت. #قدرشناسی باعث می شود روابط تان عمیق تر شود.

dr_rahele@

دل شکستن نداره به وقتش تلافی کن خداتم شکر کن که دیگه شناختتیش. بالاخره باز کارش بهت می افته تا اون ر ...

آخه روحیمو دارم از دست میدم میگم اون منو غریبه فرض کرده اونروز دوستش ازش پول خواست کارت بانکیشو داد بهش خداشاهده آتیش گرفتم یعنی اندازه اون ارزش ندارم

2706