1608
1605

خوب ناراحت بشن اصلا 

مهم سلامتي بچه است

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر به وقت تولد يك سالگي گل دخترم👨‍👩‍👧پرنسس مامان روز ٩٨/٩/٣٠ زميني شد 😍خدايا شكرت🙏🏻شب يلداي مني دخترم😍😍😍بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522

واقعا چطور دلشون میاد نی نی تازه متولد شده رو بوس کنن پوستش حساسه گناه داره منکه به شوهرمم گفتم نباید بوسش کنی😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
من خيلي بي تعارف و رك ميگم برام مهم نيست ننراحت بشن يا نه  نوزاد بودن ميگفتم دكتر گفته نبوسينش ...

دو قلو دارین ؟؟

در جواب میگن دکتر حرف زیاد میزنه با بوس کسی طوریش نشده 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...

میشه عکس از سونو 6 و 7 بزاری تاپیکم و بگی بچت جنسیتش چیه؟ 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3572680/بیاید-عکس-سونوگرافی-هفته-5-و-6-و-7-رو-بزارید?postId=114641779

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
8

رک باشید

همون اول با حالت خنده بگید

بوس ممنوع

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
میشه عکس از سونو 6 و 7 بزاری تاپیکم و بگی بچت جنسیتش چیه؟  https://www.ninisite.com/discussio ...

سونو هاش دستم نیس پیش مامانمه این یکی هم هنوز ۶ ماهش نشده

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته های کوچولوی من ...

یادمه دوسال پیش یه خانمی زمستون تو بیمارستان زایمان کرده بود اونجا پرستارا مدام میگفتن اجازه ندید کسی بچه رو ببوسه الان بیماری زیاده خانمه نذاشت خووهرشوهراش بچه رو بوس کنن هرکدوم یه سمت قهر کرده بودن غر میزدن که انگار تا الان کسی نزاییده ندید بدید😑😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
1563

من از زمان عقدم هم تو خانواده شوهرم صورت نی نی هارو بوس نمیکردم ب بقیه ام میگفتم گناه داره جوش میزنه بوسش نکید دستشو بوس کنید تو خانواده خودمم همینطور الان دیگه کسی صورت بچه خودمو نمیبوسه همه دست و پاشو بوس میکنن

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف   

من ب شوهرم گفتم ب همه بگوچون اون خیلی رکه نمیزاشت مانان بابای خودشم نزدیک بچم بشن ،الانم م دوماهشه پسرم انقدحساس شده خودمم بوسش میکنم گیرمیده۰😁😁🤦‍♀️😂😂😂

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

رودروایسی نکن بگو.

من ک خودم اصلااااا ب هیچ وجه بوس نمیکنم تازه مجردم هسدم و عاشق بچه 😃

بچه یکی بغلم باشه من ب بقیه میگم بوسش نکنید صورتش حساسه :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1578