2726

دوستم رشته ش انسانی بود سال اولش علوم تربیتی قبول شد که یکی دو ماه بعدش انصراف داد برگشت میخواست فرهنگیان قبول شه که شهر ما انقدر ظرفیتش کمه که نتونست خلاصه تا سه چهار سال همینجوری هی درس میخوند و اوضاع فرهنگیان شهرمون افتضاح بود و این دوستم با سه رقمی حتی قبول نمیشد تا تصمیم گرفت کنکور تجربی بده و مامایی روزانه قبول شد تو سن ۲۲ سالگی ، خلاصه من ازش بی خبر بودم تا اینکه پیج شو دیدم ، مطب زده بود کارش حسابی گرفته 😍 یه ۲۰۷ آلبالویی هم خریده بود 😺 بعد با دوستم که در موردش صحبت کردم گفتش داره با یه دکتر داروساز که پدرش متخصص سرشناسی هم هستش ازدواج میکنه 🥰 خلاصه واقعا حالم خوب شد این دوستم خیلی سختی کشید خیلیا تحقیرش کردن به خاطر پشت کنکور موندنش ولی الان واقعا موقعیت عالی ای داره 💜

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

خداروشکر 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکروآفرین ب تودوست خوب ،خداچون انسان حسودی نیستی برای توهم خیروموفقیت پیش میاره انشاالله

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2728
خداروشکروآفرین ب تودوست خوب ،خداچون انسان حسودی نیستی برای توهم خیروموفقیت پیش میاره انشاالله

لطف دارید 🥰🌸

بهت تبریک میگم گلم. احساس میکنم در مورد خودت نوشتی😉

نه عزیزم من دانشجوی انصرافیم میخوام مجدد کنکور بدم 🥰😄

عاشقت شدم كه مهربووووون

خدا واسه همه يه دوست اينجوري بفرسته ادم ديگه چي ميخواد

چقد خوبه ك از موفقيتش خوشحالي

كم ديدم همچين ادمي

زنده باشيد❤️🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706