2726
عنوان

قرص دوفاستون

820 بازدید | 12 پست

توروخدا کمکم کنید من سه ماهه ک پریود نشدم باردارم نیستم رفتم دکتر بهم قرص دوفاستون داد ولی ده روزه که قرص نمیخورم اما پریود نشدم هنوز چیکار کنم که پریود شم   

زعفرون بخور

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم برام پیش اومده 13 روز،  تا 18 روز بعدش پری بشم

آمپول پروژسترون هم خوبه

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728
منم برام پیش اومده 13 روز،  تا 18 روز بعدش پری بشم آمپول پروژسترون هم خوبه

کلا من پریودم نامنظمه ولی ایندفه دیگ خیلی زیاد شده میگن اگ امپول بزنی همیشه باید بزنی بدنت بهشون عادت میکنه

کلا من پریودم نامنظمه ولی ایندفه دیگ خیلی زیاد شده میگن اگ امپول بزنی همیشه باید بزنی بدنت بهشون عاد ...

نه بابا اینا همش حرفه منم 1 بار آمپول زدم بقیه اش با دفاستون و قرصای ocp پری شدم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

[QUOTE=114641064]نه بابا اینا همش حرفه منم 1 بار آمپول زدم بقیه اش با دفاستون و قرصای ocp پری شدم[/QUOTE

پس باید برم امپول بزنم اخه از این ماه قصد بارداری دارم خیلی نگرانم اخه همش پریودم عقب میوفته

[QUOTE=114641064]نه بابا اینا همش حرفه منم 1 بار آمپول زدم بقیه اش با دفاستون و قرصای ocp پری شدم[/Q ...

منم هم  نامنظم هستم هم در حال اقدام

با قرص دفاستون و مدروکسی پروژسترون و آمپول hcg پریود میشم  

من قرص متفورمین هم میخورم واسه تنبلی ک دارم  پریودم برای ما شده دردسر یه بار  ارزو داشتم پ ...

خواهر منم گلایوانس میخورم مدل پیوسته رهش متفورمین هست

غصه نخور خدای ما هم بزرگه،  

من الان 11 ماهه اقدامم

از کیت تخمک گذاری استفاده کردی 🤔

اره اما چون من pco هستم به دردم نمیخوره 

در کل سنو سریالی میرم یعنی چندتا پشت سر هم