2703
2553

ازدیشب دارم مخصوصا طرفم راستم که می خوابم خیلی بده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

اره  بابا منم خیلی اینجوری میشم اینا همه طبیعیه

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اره  بابا منم خیلی اینجوری میشم اینا همه طبیعیه

ازالان زوداخه برام ۱۵ هفته ام اصلا شکمم درنیومده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
من داشتم الان خوب شده دیگه

از الان برام زودنییس ۱۵ هفته ام ها شکمم ندارم

2714

واسه من از هفته های یه کم بالاتر شروع شد بدن به بدن فرق میکنه شاید تو لاغری زودتر دردت اومده ولی طبیعیه نگران نباش واسه انومالی رفتی بگو

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
از الان برام زودنییس ۱۵ هفته ام ها شکمم ندارم

نه اتفاقا من اوایل درد داشتم .به خاطر بزرگ شدن رحم هستش ،،،،ببین یه نصیحت بکنم بهت اگه توی این دوران شاخ هم دراوردی بدون طبیعیه😅😅

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 

طبیعه.من پهلوهام چن روز درد میکرد دکتر گفت طبیعه این دردا بخاطر رحم هس که جا باز میکنه

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
نه اتفاقا من اوایل درد داشتم .به خاطر بزرگ شدن رحم هستش ،،،،ببین یه نصیحت بکنم بهت اگه توی این دوران ...

من ۲۹ هفتم نفهمیدم یه بچه رو کشیدم از اون روز کمرم درد میکنه نمی دونم چی کار کنم همش هم استراحت میکنم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
من ۲۹ هفتم نفهمیدم یه بچه رو کشیدم از اون روز کمرم درد میکنه نمی دونم چی کار کنم همش هم استراحت میکن ...

اگه لکه بینی نداری استراحت کن خوب میشی ،من از اول بارداری تا الان کلا کمر درد دارم .

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 
اگه لکه بینی نداری استراحت کن خوب میشی ،من از اول بارداری تا الان کلا کمر درد دارم .

نه لکه ندارم ولی درد کمرم همونه میترسم از زایمان زودرس 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706