1542
1605

ازدیشب دارم مخصوصا طرفم راستم که می خوابم خیلی بده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

اره  بابا منم خیلی اینجوری میشم اینا همه طبیعیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مامانی خوش اومدی  چقد منتظر این لحظه بودم خدایا صدای خنده های این کوچولوهارو تو تموم خونه ها بپیچون الهی آمین

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

اره  بابا منم خیلی اینجوری میشم اینا همه طبیعیه

ازالان زوداخه برام ۱۵ هفته ام اصلا شکمم درنیومده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
1546
من داشتم الان خوب شده دیگه

از الان برام زودنییس ۱۵ هفته ام ها شکمم ندارم

شکم دراوردی

ن خیلی، ولی چون از تو داره جا باز میکنه دکترم گفت طبیعیه ک درد داشته باشه نافت

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

واسه من از هفته های یه کم بالاتر شروع شد بدن به بدن فرق میکنه شاید تو لاغری زودتر دردت اومده ولی طبیعیه نگران نباش واسه انومالی رفتی بگو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز دل مامانی خوش اومدی  چقد منتظر این لحظه بودم خدایا صدای خنده های این کوچولوهارو تو تموم خونه ها بپیچون الهی آمین
8
از الان برام زودنییس ۱۵ هفته ام ها شکمم ندارم

نه اتفاقا من اوایل درد داشتم .به خاطر بزرگ شدن رحم هستش ،،،،ببین یه نصیحت بکنم بهت اگه توی این دوران شاخ هم دراوردی بدون طبیعیه😅😅

❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤
نه اتفاقا من اوایل درد داشتم .به خاطر بزرگ شدن رحم هستش ،،،،ببین یه نصیحت بکنم بهت اگه توی این دوران ...

من ۲۹ هفتم نفهمیدم یه بچه رو کشیدم از اون روز کمرم درد میکنه نمی دونم چی کار کنم همش هم استراحت میکنم 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
من ۲۹ هفتم نفهمیدم یه بچه رو کشیدم از اون روز کمرم درد میکنه نمی دونم چی کار کنم همش هم استراحت میکن ...

اگه لکه بینی نداری استراحت کن خوب میشی ،من از اول بارداری تا الان کلا کمر درد دارم .

اگه لکه بینی نداری استراحت کن خوب میشی ،من از اول بارداری تا الان کلا کمر درد دارم .

نه لکه ندارم ولی درد کمرم همونه میترسم از زایمان زودرس 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
1601
نه لکه ندارم ولی درد کمرم همونه میترسم از زایمان زودرس 

انشالله چیزی نیست کمردرد تو بارداری کاملا طبیعیه ،بازم به دکترت بگو اما مطمئن باش میگه طبیعیه .انشالله بارداری خوبی رو بگذرونی ❤

انشالله چیزی نیست کمردرد تو بارداری کاملا طبیعیه ،بازم به دکترت بگو اما مطمئن باش میگه طبیعیه .انشال ...

ممنون عزیزم همچنین ❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40