2703
2553

و اینکه مطلقاااااااااااا از هیییییییییچ نوع روغنی روی پوستت استفاده نکن

منافذ باز بخاطر زیاد بودن گربی پوست ایجاد میشه

هیچ نوع محصولی که حاوی روغن باشه (حتی مرغوبترین روغن ها) نباید روی این پوست استفاده بشه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

و اینکه مطلقاااااااااااا از هیییییییییچ نوع روغنی روی پوستت استفاده نکن منافذ باز بخاطر زیاد بودن گ ...

آها

اره پوستم خیلی جربه

ممنونم😘

فراموش خواهی شد چنان ک گویی نبودی!
2720

ی کانال دارم محصولات گیاهی میده اول پوسستو عکس میدی طبع مزاجی بعد دارو میده میخوای لینک شو بزارم برات خودم سفارش دادم ولی هنوز مصرف نکردم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2714
تونر مگه برا شست و شوی صورت نیست؟

نه عزیزم تونر واسه تنظیم ph یا اسیدی و بازی بودن پوسته. خیلیا این اشتباهو میگیرن ولی مثلا وقتی با یه فوم یا کلینزر یا هر چیز دیگه ای صورتتو شستی ممکنه صورتت بازی یا اسیدی بشه. تونر فقط پوست رو به حالت قبلی ینی خنثی برگردونه. تونر رو بعد از استفاده از هر ماسکی هم باید استفاده کرد

به نظر من برند نوروا واسه پوست چرب عالیه،من سه چهارساله استفاده میکنم

تقریبا به هرکی پیشنهاد دادم راضی بوده

یه برندم هست مارکش کدلی

اونم تعریفشو خیلی شنیدم ولی مرطوب کنندشو خریدم خییییییییییلی راضی نبودم نسبت به قیمت گرونش

ی کانال دارم محصولات گیاهی میده اول پوسستو عکس میدی طبع مزاجی بعد دارو میده میخوای لینک شو بزارم برا ...

آره ممنون میشم لینکشو بزاری

به نظر من برند نوروا واسه پوست چرب عالیه،من سه چهارساله استفاده میکنم تقریبا به هرکی پیشنهاد دادم ر ...

کرم نوروا 

اره؟

2706