1608
1605
عنوان

دخترم الان از توی اتاقش

680 بازدید | 23 پست

میگه مامان....

میگم بله

میگه آخه کی تولدم میشه شمع فوت کنم😐😐😐

یکی نیست بگه بگیر بخواب بچهههههه

لازم به ذکره تولدش توی اسفنده و از اسفند پارسال تا الان ۳ بار دیگه براش کیک خریدیم تولد فرمالیته گرفته.

دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

خدا حفظش کنه😍

مثل دختره منه فردای تولدش میگفت مامان چند روز دیگه تولدمه😂😐

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
خدا حفظش کنه😍 مثل دختره منه فردای تولدش میگفت مامان چند روز دیگه تولدمه😂😐

عرررررررررررررررررر😭😭😭

بخدا دیوونه شدم از دست این تولد خواستناش

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613
عرررررررررررررررررر😭😭😭 بخدا دیوونه شدم از دست این تولد خواستناش

🤣🤣🤣🤣 

منم گاهی خل میشم از دستش

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
خب بچه است ذوق داره ، زمان براش دیرمیگذره

وای اره

گناه دارن ولی ماهم گناه داریم خو

۳ بار که تولد فرمالیته گرفتیم چند بارم که روز دختر و کودک و اینچیزا کیک گرفتیم  ۷ یا ۸ بار هم با کیک بقیه برای خودش تولد گرفته.

به دخترم باشه هر روز تولد میخواد

1615
عرررررررررررررررررر😭😭😭 بخدا دیوونه شدم از دست این تولد خواستناش

اتفاقا من دیشب سالگرد عقدم بود رفته بودم کیک بخرم از این شیرینیا مدل دسریش شکل کیک درست کرده بود کوچولو و تک نفره...فک نمیکنم قیمتی هم داشته باشن...هیییی بگیر براش شمع بذار تولد بازی کنید سه نفره....

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم بره تو دلی منننن  )بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه...یکی دیگه ام زدی و مامان از رو دلش احساس کرد ضربه ات رو...باز گفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی...ب نظرتون رییس کیه؟؟؟؟؟مامان یا نی نی؟  
1523
اتفاقا من دیشب سالگرد عقدم بود رفته بودم کیک بخرم از این شیرینیا مدل دسریش شکل کیک درست کرده بود کوچ ...

اصلا بحث قیمتش نیست

بحث اینه چرا ماها بچه بودیم اینجوری نبودیم؟

وای اره گناه دارن ولی ماهم گناه داریم خو ۳ بار که تولد فرمالیته گرفتیم چند بارم که روز دختر و کودک ...

یاعلی بر دشمنت لعنت👉اگه حاجت داری اول خدارو صدا بزن بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان و آقا امام رضا وشهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعید سامانلو مشکلمو حل کن 1400صلوات یا یه سوره قران هدیه کن به دو ائمه و شهدای عزیز صداشون کن مشکلتو بگو بخواه واست دعا کنن شکر خدا خیلی ها حاجت روا شدن کافیه تو سایت سرچ کنی یا تو گوگل بنویسی شهید هادی و شهید سامانلو و آخرش بنویسی نی نی سایت .کلی تاپیک حاجت روایی میاد که کاربرها نوشتن حاجت روا شدن 😊 نذر واسه شهدا هم هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده و پیش خدا عزیز هستن خدا به حرمتشون حاجت میده فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده  😊 راستی یه نذر مجرب دیگه این هست که به نیت حل مشکلت و حاجت روایی صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن 😊 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست توش پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست اونهایی که حاجت روا میشن خبر میدن بهم منم  کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی میذارم تو این تاپیک میتونی بخونیشون . راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو هم دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست.😊 حالا که تا اینجا اومدی لطفا واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات بفرست و دعاشون کن که اثرش هزار برابر بخودت بر میگرده الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی 

😂منم ی شاگرد داشتم هرروز که می اومد کلاس میگفت خانم امروز تولدمه😂

اگه با نظر من مخالفی لطفا ریپلای نکن مرسی اگرم ریپلای کردی و جوابتو ندادم فکرنکنم کم آوردم حوصله ی بحث کردن ندارم
1578