2726
عنوان

میخام دردودل کنم سبک شم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 66 پست

رابطه تو قطع کن وسلام باهاش حرف نزن .وی بار بشورش بزارش کنار دمشو ببر 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
به نظرم اگه خودت نمیتونی جلوش وایسی شوهرت و واسطه کن باهاشون محکم حرف بزنه که مگه من زنمو از سر راه ...

خانوادم😳ونا چندروز شوهرم سفربود نگفتن تنهایی بیاپیش ما اصلا مهلم نمیزارن فکر کن برم قهرشوهرم همش پشتمه ولی اونم بیچاره چقدباخانواده نفهمش دعواکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا وقتی برادرشوهرت فوت کرده ، اونا هیییچ نسبتی با شما ندارن .مثل زن همسایه غریبه ان . فقط به واسطه برادرشوهرت بوده که فامیل شدن . یه روز بشین مودبانه با مادر شوهر و پدر شوهرت صحبت کن . بگو اگه یککککک بااارِ دیگه الکی پشت این سلیطه در بیاین آبرو و حیثیتتونو میبرم . کاری میکنم دختره هم مثل ننه پاچه پاره ش تا آخر عمرش بی شوهر بمونه . بذار مادر شوهرت اینا بهش بگن . تو خودتو باهاش درننداز . 

ولی اینم بهت بگم حواست خیلی به بچه ت باشه . یه وقت بلائی سرش نیارن. حتی خونه مادرشوهرتم نذارش . ازش چشم برندار . 

2728
قم

یا خدا....

پاشید از اونجا.. برو یه خونه دیگه بشین

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
خانوادم😳ونا چندروز شوهرم سفربود نگفتن تنهایی بیاپیش ما اصلا مهلم نمیزارن فکر کن برم قهرشوهرم همش پش ...

عزیزم چقد ناراحت شدم واست😥الاهی که خدا خودش جواب ادمای ظالم و بده و سر دخترش یکی عین همین بلاهایی که سرت اوردن بیاره.

عزیزم چقد ناراحت شدم واست😥الاهی که خدا خودش جواب ادمای ظالم و بده و سر دخترش یکی عین همین بلاهایی ک ...

ممنونم من هیچ وقت دعای بدی براشون نکردم زیارت عاشوراهم ک میخونم میگم خدایاهرچی میخان بهشون بده همیشه هم درسلامتی باشن