2733
2734
عنوان

میخام دردودل کنم سبک شم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 66 پست
دقیقن! منم بیا با هم جررش بدین زنیکه جر واجر رو 😌😂😂

بخدا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخاطراین حرفا من خونه مادرشوهرم نمیرم چندوقت پیش مجبورشدم برم بعدداشتم بابچم یازی میکردم مهمونم داشت ...

وااا مادرشوهرت پیش خودش فکر نمیکنه که تو چرا باید جاریتو بزنی؟ یعنی جاریت هر چی میگه مادرشوهرت باور میکنه؟ 

وااا مادرشوهرت پیش خودش فکر نمیکنه که تو چرا باید جاریتو بزنی؟ یعنی جاریت هر چی میگه مادرشوهرت باور ...

اتفاقا همینوبهش گفتم بعدمیگه میدونی چیه من اگه حق باایناهم نباشه طرفشونومیگیرم چون یتیمن میگم خوب داره دروغ میگه اصلا درک نداره هرچی بگی بازم خودشه

2738
اتفاقا همینوبهش گفتم بعدمیگه میدونی چیه من اگه حق باایناهم نباشه طرفشونومیگیرم چون یتیمن میگم خوب دا ...

بگو به درک ! نوه تون یتیمه مگه زنیکه هم یتیمه! بگو این همه سال از بر شما خوردن الان من اومدم چشم نداره منو ببینه! بگو این دروغ میگه منم بگم خوبه! مثلن بگم این ج ن دس دیدمش با یه مردی!!! والاع

نمیشه بقران خیلی خستم دیشب چون خونمون دیواراش نازکه داشتم نیشنیدم زنگ زده ب مادرشوهرم داشت بهش میگف ...

اتفاقا منم درگیر همین مشکل وادمای پستی ام برادرشوهر کثافتم عین خاله زنکا میمونه زن هرزه وبیشعورش با اون یکی جاری تحفه ام پارسال برنامه چیده بودن ابروی خواهر شوهر مطلقه رو ببرن مادر وخواهرای شوهرم باهاشون قطع رابطه کردن وگفتن دیگه حق ندارین بیاین خونه ما البته زناشونو گفتن حالا این مردکه الدنگ اومده هی گه میخوره ومن رو مقصر جلوه میده ومیگه که فلانی مقصرهتف به شرفش خدا ازشون نگذره فقط میخوان عقده گشایی کنن

به نظرم اگه خودت نمیتونی جلوش وایسی شوهرت و واسطه کن باهاشون محکم حرف بزنه که مگه من زنمو از سر راه اوردم اگه ادامه دادن چند روز برو خونه بابات تا حساب کار دستشون بیاد

خخخ فکرکن اینوبگم

عزیزم باید بگی! باید بگی موجود زنده ام من زن پسر شمام این خانوم دیگه با شما اصلن نصبتی نداره فقط مادر نوه تونه!!! 

حرصم رو دراوردیاااا جلو دستم بودی میزدمت😡

2706