2703
2553
عنوان

میخام دردودل کنم سبک شم

799 بازدید | 66 پست

خیلی دلم گرفته من شوهرم تک پسره و6تاخواهرداره البته ی برادرناتنی هم داشته ک چندساله فوت شده هممون توی ی ساختمون زندگی میکنیم یعنی ی سه جهارسالی بخاطر درسوکارشوهرم مجبورشدیم بریم ی شهردیگه ک بعددوباره برگشتیم شهرخودمون ی سالو خورده ایه ک برگشتیم ازوقتی برگشتیم جاری من که ی زنه بزرگیه حدودا24سال ازمن بزرگتره ب دروغ ی حرفایی پشت سرم میزنه

نشد روزی من برم خونه مادرشوهرم و این زن ودخترش ک هم سن من هست تیکه بارم نکنن مثلا میگه شما بدبختین ک اومدین خونه پدرشوهرزندگی میکنید یادخترش میگه خداروشکر فلانی شوهرشو گذاشت سرکار پارسال همین موقع هابود ک دخترش حدودا25سالشه پسر ی سالمو4تاسیلی زد منم بچموبغل کردم اوردمش اینورهیچی نگفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

لانت به حرف و حدیثا

انقدر بغض دارم‌امشب

شوهرم بخاطر همین حرف و حدیثای مزخرف میخواست جلو جمع منو بزنه

فحش خواهر و مادر و پدر میداد بهم

من ماتم برده بود واقعا نمیدونم چطوری زندگی کنم ازین ببعد

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2714
نشد روزی من برم خونه مادرشوهرم و این زن ودخترش ک هم سن من هست تیکه بارم نکنن مثلا میگه شما بدبختین ک ...

پسر یه سالتو ۴ تا سیلی زد . اونوقت جررررررش ندادی پدرسگ بی شرفو . من بودم گیساشو میبستم به دُم سگ . ولش میکردم تو بیابون . 

2706