2726
عنوان

بی خوابی و هزار فکر... خانومای باردار و غیره من اول چی بخرم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 84 پست
بزار مثل من بشید شانزده ماهش ولی هنوزم بدخوابه

شماهم تو. ماه های اخر بارداری خواب بد میدیدی ک بیدارخوابی به سرت بزنه ؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آها اینجوری خوبه بعد لباسای نی نی رو چه سایز خریدید؟! 

اولش صفر 

اگه خیلی ریز باشه کوچیکتر

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

این لیست کلی هست

هرچی لازم داری از توش بنویس

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728

[QUOTE=114638862]😂😂😂الهی...ماه های اخر ک بیشتر ادم مجبوره دستشویی بره شبا...منم رفتم اومدم الانم گشنمه بی خواب شدم ...[/QUOTEمنم همین طورم😢😢😢😢یک ماهه دیگه مونده تموم بشه عین چی هم از سز و طبیعی میترسم]

نه خواب بد نمیدیدم ولی خوب چون طاق باز نمی تونی بخوابی و شکمت سنگینه کلا خواب درستی نداری

نمیدونم چرا من بعضی شبا عین الان خواب بد میبینم😢😢😢😢

عزیزم انشالله که به سلامتی زایمان کنی . 

من خودم اول لباس خریدم . 

دو دست دوصفر بخر . که اندازه تن نوزاد باشه و تو تنش زار نزنه . 

دو دست صفر بخر که تا دو ماهگی اندازه ش میشه .

دو دست یک بخر البته همه اینارو به تناسب فصل بگیر . 

بعد دیگه کم کم برو سراغ زیرانداز و حوله دور بچه. پارچه های نخی زیاد داشته باش چون هروقت میری بچه رو میسوری میایی میبینی تو این فاصله تو اون پارچه ای که دوره جیش کرده . 

[QUOTE=114638862]😂😂😂الهی...ماه های اخر ک بیشتر ادم مجبوره دستشویی بره شبا...منم رفتم اومدم الانم ...

منم خیلی میترسم ...سر اولی اصلا نمی ترسیدم...همه اش میگم نکنه بمیرم بچه هام بمونن... فکرای مسخره ای میاد سراغم ک 

😂😂😂الهی...ماه های اخر ک بیشتر ادم مجبوره دستشویی بره شبا...منم رفتم اومدم الانم گشنمه بی خواب شدم ...

ای خدااااا عزیزم من تیکرو ندیدم که شماهم بارداری بسلامتی نی‌نی رو بغلت بگیری... من تازه حرکتای نی نی رو حس میکنم 22 هفتم بعد که میام تو تخت نی‌نی که تکون میخوره بخاطر چیزیکه خوردم کلی ذوق میکنم.... از پهلو درد نگو که من از الان لِه شده پهلوام 

😎🤔
چه جالب فکر کنم منم همین جوری بشم... البته با این تفاوت من بخاطر تنوعی که تو بازار میبینم خیلی گیج م ...

شیشه شیر یا بیبی سیل یا اونت یا چیکو(من چیکو گرفتم)پستونک هم یا چیکو یا اونت

بقیه وسایلای خورده ربز رو ایرانی گرفتم

مثل تووری نیوه خوری و اینجور چیزا

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها اگه شما بفهمید خوارشوهرتون بچه اولش باردار بوده و مادرشوهر و پنج تا خواهر میدونستن و فقط به عروس نگفتن ناراحت میشدید

امشب طبق چند وقت یکبار که خونه خواهر شوهرم میدیم رفتیم و دیدیم شکمش بالا اومده جنسیت بچش هم معلوم شده با اینکه دوتا کوچه با مادر شوهرم فاصله دارم و هفته ای یکی دو بار خونش میدم باهاش سفر میدم ولی بهم نگفتن من حامله شدم سر چند روز بهشون گفتم

بچه ها اگه شما بفهمید خوارشوهرتون بچه اولش باردار بوده و مادرشوهر و پنج تا خواهر میدونستن و فقط به ع ...

ادم بینشون احساس غریبی میکنه ولی فدای سرت گلم

بهش فکر نکن 🌹

2706