1600
1609

دیروز رفتم بازار سیسمونی که مثلا خرید کنم تا قبلش میدونستم چی باید بخرم و کلی برنامه ریزی کردم واسه پولم اما همینکه وارد اولین مغازه شدم مثل گیجا فقط نگا می‌کردم آخرم با یه دونه بالش واسه گردی سر نی‌نی اومدم خونه هیچی نتونستم بخرم.... اولین چیزای ضروری واسه نی‌نی چیه شما اول چی خریدید؟! 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔

لباس

پوشک

پتو 

ساک 

شوینده 

شیشه شیر 

دستمال مرطوب

حوله و خشک کن

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

غير ضروري ترين چيزو خريدي. ميتوني از لباس شروع کني

دقیقا 😑 اومدم خونه گفتم این چی بود خریدم دیگه خب همین دیگه ضروریاش از نظر شما چیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔
1522

به نظر من تخت و کمد البته اگه جا داری و قراره بخری و وسایل بهداشتی بعد هم لباس نخی خونگی شماره یک تا سه از هر کدوم مثلا شماره یک دو دست شماره دو دوست ...بعدش لباس بیرونی و اسباب بازی

رو کاغذ بنویس دسته بندی کن برا هزینه هات سبک سنگین کن  وگرنه تو مغازه برس همه رو برات میارن ولی خودت باید بدونی چقدر میخوای هزینه کنی

لباس پوشک پتو  ساک  شوینده  شیشه شیر  دستمال مرطوب حوله و خشک کن

آها اینجوری خوبه بعد لباسای نی نی رو چه سایز خریدید؟! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔

من چند دست لباس خریدم و شیشه شیر و پستونک و گهواره حوله پتو دورپیچ کلاه سرهمی مخمل دو معمولی و سوشرت شلوار مخمل سایز کوچیک خشک کن 

نزدیک 3 تومن شد بچه دوممه خیلی وسیله از بچه اولم مونده ک سیسمونی رو مامانم اینا گرفتن

هنوز زوده برا بی خوابی شبانه...بذار ماهای اخر بشی مثل من از 4 5 بیدار

من برا دوتا دخترامم سیسمونی نگرفتم فقط ملزومات اولیه گرفتیم با شوهرم تا یک ماهگی بعد هرچی نیاز شد خر ...

چه جالب فکر کنم منم همین جوری بشم... البته با این تفاوت من بخاطر تنوعی که تو بازار میبینم خیلی گیج میشم و نمیتونم درست درمون خرید کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔
8
به نظر من تخت و کمد البته اگه جا داری و قراره بخری و وسایل بهداشتی بعد هم لباس نخی خونگی شماره یک تا ...

مرسی دقیقا همینجور شد تو هر مغازه میفرتم از هر طرف فروشنده کلی واسم جنس اوردو خیلی گیجم کرد اخرم نخریدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔
من چند دست لباس خریدم و شیشه شیر و پستونک و گهواره حوله پتو دورپیچ کلاه سرهمی مخمل دو معمولی و سوشرت ...

بی خوابی معذرت میخوام بخاطر دستشوییه بعد میام میخوابم یهو ضعف میرم چیزی بخورم بعد که میام تو تخت کامل خواب میره من میمونمو فکرام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😎🤔
بی خوابی معذرت میخوام بخاطر دستشوییه بعد میام میخوابم یهو ضعف میرم میرم چیزی بخورم بعد که میام تو تخ ...

😂😂😂الهی...ماه های اخر ک بیشتر ادم مجبوره دستشویی بره شبا...منم رفتم اومدم الانم گشنمه بی خواب شدم...بدنمم سنگین شده از پهلو ب پهلو ک میشم میمیرم زنده میشم ...سه شنبه وقت عمل دارم

1601
بزار مثل من بشید شانزده ماهش ولی هنوزم بدخوابه

شماهم تو. ماه های اخر بارداری خواب بد میدیدی ک بیدارخوابی به سرت بزنه ؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
آها اینجوری خوبه بعد لباسای نی نی رو چه سایز خریدید؟! 

اولش صفر 

اگه خیلی ریز باشه کوچیکتر

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

این لیست کلی هست

هرچی لازم داری از توش بنویس

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊

[QUOTE=114638862]😂😂😂الهی...ماه های اخر ک بیشتر ادم مجبوره دستشویی بره شبا...منم رفتم اومدم الانم گشنمه بی خواب شدم ...[/QUOTEمنم همین طورم😢😢😢😢یک ماهه دیگه مونده تموم بشه عین چی هم از سز و طبیعی میترسم]

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
1578