2703
2553
هرکس میبینش میگه وای چقدر کوچیکه.رنگشم همش پریده

کم خونی شاید داره ب خاطر رنگش..ولی مطمن باش مشگلی نداره بیخودی استرس نده نهایت ی دکتر تغدیه یا غدد ببر 

کاش میشد همچو آواز خوش یه دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد...
جووک نگو چه ربطی به قلبش داره چراهمچین حرفی زدی من دلم ترکید 

والله اینجا گفتن .تو نتم سرچ کردم گفت علائمش کمبود وزن و بی اشتهایی هم هست

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا قلبم داره از کار میوفته .میگم نکنه بچه من مریض باشه.چکاب بردمش گفتن سالمه.ولی واسه قلب نبردم

نه عزیزم ، همین الان برو یه لیوان آب بخور و تاپیکت رو قفل کن ، خییییلی نگرانی ببر یه بار چکاپ که ذهنت آروم شه🥰❤️

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
کم خونی شاید داره ب خاطر رنگش..ولی مطمن باش مشگلی نداره بیخودی استرس نده نهایت ی دکتر تغدیه یا غدد ب ...

حتما میبرمش ولی خیلی میترسم 😔.دست و پام داره میلرزه

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
2720
والله اینجا گفتن .تو نتم سرچ کردم گفت علائمش کمبود وزن و بی اشتهایی هم هست

اخه عزیزمن علایم سرطان یکیش خارشه!!ایاهرخارشی سرطانه!حدس میزنم ادم منفی بافی هستین لطفابخاطرخودتون این اخلاقوبزارین کنارکه این افکارشمارونابودمیکنه عزیزم !اکثربچه خوراکشون کمه ولاغرمیشن این طبیعیه!!قطره اهن بهش بدید اماکلابخاطرهلهوله های مغازه اکثربچه اینجورین

اخه عزیزمن علایم سرطان یکیش خارشه!!ایاهرخارشی سرطانه!حدس میزنم ادم منفی بافی هستین لطفابخاطرخودتون ا ...

نه گلم پسرم خیلی ضعیفه کلا قدش الان یکساله حتی یک سانت رشد نکرده.حتی تا ده روز واسه پیش دبستانیش گذاشته بودنش تو بخش ۴ ساله ها 😔.هیچی نمیخوره نه هله هوله نه غذا.میترسم عزیزم

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘