2410
2553
عنوان

مامانا انقد نترسید

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خودم اطلاعاتشو دارم هرچیزی باشه قرار نیست کسی بمیره، اگه فورا با دیدن علائم برسونن بیمارستان تحت ...

تو همین سایت خیلیا نوشتن که به یکی دو روز نگشیده و فوت شدن ، خود منم فکر میکردم کسانی که بیماریهای زمینه ای دارن یا سریع اقدام نمیکنن در معرض خطرن ولی چیزایی که دارم میشنوم مغایرت داره 

2720
منم خودم خیلی زیرم با ۲۸سال سن ۴۳کیلو هستم قدمم کوتاهه دکترا میگن ارثیه ولی باز این چیزا رو میخونم م ...

عجبااااااا .... ب مامانش برده  دیگه دختر ... مطمئن باش ک چیزیش نیست  ژن چاقی رونداره ...ان  شاالله  وزن بگیره   توکل بخدا  ولی  نگرانیت  شدیدااا بی مورده

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

[QUOTE=114638778]خدارو شکر میشه بپرسم چجوری رفع شد چیکار کردین؟[/QUOT

اهن و رو روزی دو باره میخورد  ویتامین های دکتر بهش داد برای وزن گیریشم پودر پدیاشور و ریسورس جونیور میخورد 

عشقم دخترام😍
عجبااااااا .... ب مامانش برده  دیگه دختر ... مطمئن باش ک چیزیش نیست  ژن چاقی رونداره ...ان ...

خیلی ممنون عزیزم لطف کردی درکل خونواده ی خودم زن چاقی نداریم داداشمم ۳۶سالشه انگار ۲۲ساله س

2714

[QUOTE=114638812]خیلی ممنون عزیزم لطف کردی درکل خونواده ی خودم زن چاقی نداریم داداشمم ۳۶سالشه انگار ۲۲ساله س[/QUOTE

دکتر دخترم هم میگه به خودم رفته ژنش کلا ریزه هستم 

عشقم دخترام😍
2706