2726

چرا چای زنجبیل نمیخوری یا چای سبز؟در دراز مدت تاثیر زیادی داره البته اگه طبع بدنت گرم نیست

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبریزیان که کلاهبرداره

کی گفته یه خانومی توی مطب دکتر نشسته بود به من گفت دکتر گفته فکر بچه دار شدن و از سرت بیرون کن چون هم خودت و هم شوهرت مشکل داری اما رفته بود پیش تبریزیان و حامله بود اونم بعد یک ماه میگفت دکتر خیلی تعجب کرده و باورش نمی شده

2728
کی گفته یه خانومی توی مطب دکتر نشسته بود به من گفت دکتر گفته فکر بچه دار شدن و از سرت بیرون کن چون ه ...

https://ana.ir/fa/news-amp/3/261981/فعالیت-آقای-تبریزیان-و-شاگردان-وی-در-حوزه-طب-سنتی-و-اسلامی-غیرقانونی-است

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
کی گفته یه خانومی توی مطب دکتر نشسته بود به من گفت دکتر گفته فکر بچه دار شدن و از سرت بیرون کن چون ه ...

احتمالا چندنفر پول میگیرن اینطوری برن مردم رو سرشون کلاه بذارن اون. خانم برای چی اومده بود دکتر میرفت همون پرفسور کلاهبرداریان 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
عه چه خوب 😍

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

احتمالا چندنفر پول میگیرن اینطوری برن مردم رو سرشون کلاه بذارن اون. خانم برای چی اومده بود دکتر میرف ...

کی گفته؟؟؟؟؟شما خودت تاحالا رفتی از داروهاش استفاده کردی؟!!!!  من مریضی داشتم ام اس داشت قادر نبود انگشتر نگه داره تو دستش طب مدرن هیچ کاری نکرد فقط بیماری رو برای مدتی متوقف کرد ولی با.یه نسخه تبریزیان خوب شد و الان کلا ام اس نداره همه دکتراش انگشت به دهن مونده بودن.تبریزیان رو میکوبن چون دست دکتر هارو بسته دکترا نمیتونن پول مردم بیچاره رو بالابکشن 

سلام بله من برای لاغری ی دوره خوردم و بادکش جمع کننده معده هم ی بار انجام دادم ۴ کیلو کم کردم و دوباره استپ کردم . دوباره شروع کردم کم نکردم تو دوهفته . دفعه قبل تو دو هفته کم کردم و جالب اینکه پرخوری هم ک کردم برنگشته . برا قاعدگی هم استفاده کردم الان ب موقع میشم . و مهمترین و معجزه اساترینش به نظر من برای دندون کوبیدنم بود . با سرعت دندونامو بهم میکوبیدم . الان خدارو شکر هم با دارو و اینکه گفتن بالشت پشت شتر بذار  با اینکه خیلی شدید بود و قابل کنترل نبود واقعا . الان مگر خیلی عصبانی بشم ی چند باری دندونامو بکوبم همین که اروم بشم قطع میشه 

سلام بله من برای لاغری ی دوره خوردم و بادکش جمع کننده معده هم ی بار انجام دادم ۴ کیلو کم کردم و دوبا ...

منم امروزداروی لاغری تبریزیان خریدم ومطمینم ازهرچی پیج واستادبهترهست شماچندکیلو کم کردی ضررکه نداشت

2706