2737
2734
عنوان

دارم از استرس میمیرم

353 بازدید | 38 پست

متوجه شدم الان بچم تب شدید داره بدون علائم سرماخوردگی بهش استامینوفن دادم ولی تا جند دقیقه پیش باز بالا بود ..الان ببریم بیمارستان پارس متخصص هست؟گیج شدم باید چی کار کنم..جنت ابادیم کلینیک ارمغان هم.نزدیکمونه..بچم 8ماهشه

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️

تب در هر صورت با آنفولانزا یا بدون آنفولانزا خطرناکه حتما برو یه مرکز معتبر

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترمنم با تب  بالا شروع شد باشیافم  پایین نمیومد انفولانزا  بود لعنتی ... دخترشماکوچیکتره حتما ببرش عزیزم ...ان  شاالله ک چیز خاصی نباشه و سرماخوردگی باشه  ...ولی احتیاط کنید 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

معمولا اورژانس بیمارستانا تلفنی میگن پزشک آنکال اطفال دارن یا نه ...اگه پذیرش دارن سریع ببرش

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم
2738

ببخشیدمن پسرم بی اجازه اومدم!چون خودم بهورز پرستارم الانم شیفتم ...اگ شیاف داریدبزاریدبهتره درغیراینصورت پاهاشوداخل اب ولرم بزاریدوبادستمال  خیس شکم وزیربغل وپیشونیشوخیس کنید(بااب ولرم)ابسرد لرز میکنه!!انشالاه بهترمیشه دستاشوخیس کنید

2706