2726

پسرم تب خفیف داشت با یک کوچولو سرف الان شیاف گذاشتم عرق کرده زیاد این از انفولانزاست یا انشالله که یک سرماخوردگیه 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متخصصا بریزید نظرای علمیتونو بدید  

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
2728

دخترمن  باتب وحشتناک شروع  شد باشیافم پایین نمیومد  

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

اگه با دارو کنترل میشه سرماخوردگیه 

آنفولانزا بدن درد و سردرد و تب بالای 38 داره

همسر من گرفت تبش 41 بود پایین نمیومد 

چیزی که شما گفتی احتمالا سرما خوردگیه عزیزم ولی باز هم محظ احتیاط فردا دکتر ببر

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

باید فعلا مسکنو ادامه بدی تا ببینی دیگه چه علائمی نشون میده. مثل بی حالی، اسهال ، استفراغ....بعدا میشه گفت چیه.

من با فقط تب رفتم پیش دکتر گفت من تشخیص آنفلانزا نمیدم. البته با شکو تردید گفت. ولی آنتی بیوتیک داد که من ندادم به پسرم. با یه دکتر دیگه مشورت کردم گفت فعلا مسکنو بده تا ببینیم چه علائم دیگه ای نشون میده

متخصصا بریزید نظرای علمیتونو بدید    

عزیزم میشه بدونم وقتی بدت میاد چرا میای تو تایپک؟ 

آخه چند لحظه پیشم تایپک انتقادی زدی

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
عزیزم میشه بدونم وقتی بدت میاد چرا میای تو تایپک؟  آخه چند لحظه پیشم تایپک انتقادی زدی

ن بدم نمیاد عشقم ولی واقعا دقت کنی از ۱۰تا تاپیک ۸تاش از آنفولانزاس

مگه اینجا مطبه گلم؟؟؟؟

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     

پسر منم ه وقت شیاف میزارم بعدش عرق میکنه دکتر میگفت طبیعیه ،بچه خواهر شوهرم آنفلوانزا گرفت ،سرفه خیلی خیلی شدید،با  تهوع و استفراغ بدن درد  شدید ،بمیرم بجه هشت ساله میگفت زن دایی دعا کن بمیرم یاخوب بشم خلاصه بگم،خیلی  علایم شدیدی داره خفیف نیست 

عزیزم میشه بدونم وقتی بدت میاد چرا میای تو تایپک؟  آخه چند لحظه پیشم تایپک انتقادی زدی

حال هم رو درک نمیکنیم من جنوب کشورم‌یک جای داغون به دکتر درست وحسابی هم دسترسی ندارم  دو تا بچه دیگه هم دارم خدا خدا میکنم که نباشه اگه باشه چکار کنم 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2706