2726

منم

یه بار تو یه بحث کلی قربون صدقه طرفم رفتم

اونم کلی عشوه اومد

بعد فهمیدم مرده😐😐😐😒😒😲

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دقیقا همین مردای خاله خان باجی میان تاپیک میزنن عاشق شوهر خواهرم شدم

پدر شوهرم انگولکم کرد

از رابطع میترسم

بکارت ندارم چیکار کنم

همین مردااا گند زدن به اینجا

۴سالع اینجام یه سالم هس عضوم این چند ماه اخیر واقعا تاپیکای بی معنی چرت آشغال از طرف مردا زده شده و زنای ساده رفتن دلداری و راهنمایی و قربون صدقه  

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
منم یه بار تو یه بحث کلی قربون صدقه طرفم رفتم اونم کلی عشوه اومد بعد فهمیدم مرده😐😐😐😒😒😲

من ی بار کلی بگو بخند کردم تو تاپیک بعد یکی از خانما بهم گفت طرفت پسره...خودش اول تکذیب کرد ولی لو داد اخر.. تازه میگفت تفکر امثال شماس ما الان جهان سوم هستیم و جنسیت مهم نیست و اینا...حس بدی بهم دست داد...اون شب دیگه سایت نموندم😐

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم
منم یه بار تو یه بحث کلی قربون صدقه طرفم رفتم اونم کلی عشوه اومد بعد فهمیدم مرده😐😐😐😒😒😲

آخ آخ آخ .میبینی تو رو خدا.انقدر هم قشنگ درد دل میکنن.اگه اینا مردن شوهرای ما چین پس.شوهر مو که دهنش به یکی دو کلمه درد دل و خاله زنک بازی اصلا نمیره

وقتی تو واقعی میگن دخترا ال و بل...چطور حاضر میشن تو مجازی دختر بشن واقعا؟! 🤔

واقعا برام قابل هضم نیست.یه مرد چطور میتونه بیاد اینجا عضو بشه که پر از حرف های زنونه اس.یعنی چطور حوصله اش میکشه.همینطور که برام قابل هضم نیست یه پسر چطور میره تخصصی زنان میخونه.

حالا اونی که گفته مرد هستم باز مرده و تکلیفش روشن

معلوم نیست چند تا اصغر و کریم نشسته پشت پروفایل لاله و لیلا

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
دقیقا همین مردای خاله خان باجی میان تاپیک میزنن عاشق شوهر خواهرم شدم پدر شوهرم انگولکم کرد از رابط ...

زنا رو ول کن تو رو خدا

دیشب مرتیکه گولاخ مث اوسکلا عکس انداخته میگه نظرتون درمورد من چیه .من پسرم

خعلیا خندیدن 

بعضیا مثلا نقش ادمای فهیم رو بازی کردن از قیافش تعریف میکردن ک مثلا مرده ناراحت نشه.خب زن عاقل اگه.اون واقعا میخاست نطرتو بدونه اونجوری عکس نمینداخت بعد بقیه رو هم تخریب میکردن ک چرا ب پسر مردم میخندینو مسخرش میکنی😥😥😥😥😥

سلام ملیکم
واقعا برام قابل هضم نیست.یه مرد چطور میتونه بیاد اینجا عضو بشه که پر از حرف های زنونه اس.یعنی چطور ح ...

جواب سوالت تو خود سوالته....چون مرده میاد دیگه...ولی اینکه چرا حداقل روراست نمیاد و با ایدی خانم میاد برا منم سواله  

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم
واقعا برام قابل هضم نیست.یه مرد چطور میتونه بیاد اینجا عضو بشه که پر از حرف های زنونه اس.یعنی چطور ح ...

بابا اینجا الان دیگه همه مدل تاپیکی هست.کدوم تاپیک پر بازدیدش بکی از مسائل زنانه بوده😐اونا اتفاقا کلی کیف هم میکنن.کلی میخندن

2706