1542
1541

منم

یه بار تو یه بحث کلی قربون صدقه طرفم رفتم

اونم کلی عشوه اومد

بعد فهمیدم مرده😐😐😐😒😒😲

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

دقیقا همین مردای خاله خان باجی میان تاپیک میزنن عاشق شوهر خواهرم شدم

پدر شوهرم انگولکم کرد

از رابطع میترسم

بکارت ندارم چیکار کنم

همین مردااا گند زدن به اینجا

۴سالع اینجام یه سالم هس عضوم این چند ماه اخیر واقعا تاپیکای بی معنی چرت آشغال از طرف مردا زده شده و زنای ساده رفتن دلداری و راهنمایی و قربون صدقه  

🛇توجه توجه🚫امضام عوض شده👇👇👇آجی جونیام😢خواهریام😢مامانای گل و مهربون😢❤❤❤الانم که دارم این امضا رو تایپ میکنم بغض کردم😢من خیلی وقته نامزدم عقدم خیلی اذیت شدم😔۱دوری راه۲دلتنگی۳حرفای آزاردهنده مامانم۴حرف و حدیث بین خانواده ها۵دلتنگی دلتنگی دلتنگی لعنت به دلتنگی😭امیدم فقط دعاهای شماست😢❤❤❤❤❤خواهریا اگه حوصله داشتید اگه درکم میکنید یه صلوات مهمونم کنید ...ممنوووونم😞💚الهی😍گاهی🙁نگاهی🤗
1546
منم یه بار تو یه بحث کلی قربون صدقه طرفم رفتم اونم کلی عشوه اومد بعد فهمیدم مرده😐😐😐😒😒😲

من ی بار کلی بگو بخند کردم تو تاپیک بعد یکی از خانما بهم گفت طرفت پسره...خودش اول تکذیب کرد ولی لو داد اخر.. تازه میگفت تفکر امثال شماس ما الان جهان سوم هستیم و جنسیت مهم نیست و اینا...حس بدی بهم دست داد...اون شب دیگه سایت نموندم😐

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم
منم یه بار تو یه بحث کلی قربون صدقه طرفم رفتم اونم کلی عشوه اومد بعد فهمیدم مرده😐😐😐😒😒😲

آخ آخ آخ .میبینی تو رو خدا.انقدر هم قشنگ درد دل میکنن.اگه اینا مردن شوهرای ما چین پس.شوهر مو که دهنش به یکی دو کلمه درد دل و خاله زنک بازی اصلا نمیره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
وقتی تو واقعی میگن دخترا ال و بل...چطور حاضر میشن تو مجازی دختر بشن واقعا؟! 🤔

واقعا برام قابل هضم نیست.یه مرد چطور میتونه بیاد اینجا عضو بشه که پر از حرف های زنونه اس.یعنی چطور حوصله اش میکشه.همینطور که برام قابل هضم نیست یه پسر چطور میره تخصصی زنان میخونه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حالا اونی که گفته مرد هستم باز مرده و تکلیفش روشن

معلوم نیست چند تا اصغر و کریم نشسته پشت پروفایل لاله و لیلا

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺
دقیقا همین مردای خاله خان باجی میان تاپیک میزنن عاشق شوهر خواهرم شدم پدر شوهرم انگولکم کرد از رابط ...

زنا رو ول کن تو رو خدا

دیشب مرتیکه گولاخ مث اوسکلا عکس انداخته میگه نظرتون درمورد من چیه .من پسرم

خعلیا خندیدن 

بعضیا مثلا نقش ادمای فهیم رو بازی کردن از قیافش تعریف میکردن ک مثلا مرده ناراحت نشه.خب زن عاقل اگه.اون واقعا میخاست نطرتو بدونه اونجوری عکس نمینداخت بعد بقیه رو هم تخریب میکردن ک چرا ب پسر مردم میخندینو مسخرش میکنی😥😥😥😥😥

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ملیکم
واقعا برام قابل هضم نیست.یه مرد چطور میتونه بیاد اینجا عضو بشه که پر از حرف های زنونه اس.یعنی چطور ح ...

جواب سوالت تو خود سوالته....چون مرده میاد دیگه...ولی اینکه چرا حداقل روراست نمیاد و با ایدی خانم میاد برا منم سواله  

پاییز ۷۴....غرور دخترانه ام به بازی بگیری..هویت مردانه ات را به آتش میکشم
واقعا برام قابل هضم نیست.یه مرد چطور میتونه بیاد اینجا عضو بشه که پر از حرف های زنونه اس.یعنی چطور ح ...

بابا اینجا الان دیگه همه مدل تاپیکی هست.کدوم تاپیک پر بازدیدش بکی از مسائل زنانه بوده😐اونا اتفاقا کلی کیف هم میکنن.کلی میخندن

1537
حالا اونی که گفته مرد هستم باز مرده و تکلیفش روشن معلوم نیست چند تا اصغر و کریم نشسته پشت پروفای ...

من یکی برام درخاست داده اسمش مژگان بود منم قبول کردم

تو یه تاپیک بود درباره موی زاید. 

حالا اخر شبا هی پیام میده میخای عکس پاهامو بفرستم میخای فلان کنم منم اصلا جوابشو ندادم کاملا مشخصه ک مرده

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ملیکم
جواب سوالت تو خود سوالته....چون مرده میاد دیگه...ولی اینکه چرا حداقل روراست نمیاد و با ایدی خانم میا ...

چون بعضی هاشون مریضن.که یکیشون همون معروفشون هست و ق ی ح

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بابا اینجا الان دیگه همه مدل تاپیکی هست.کدوم تاپیک پر بازدیدش بکی از مسائل زنانه بوده😐اونا اتفاقا ک ...

بعضی از خانم ها هم کاری میکنن بهشون خوش بگذره اینجا.قشنگ میشینن به گپ و گفتگو.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین خود سایت اومده راه ورودی کاربر مرد گذاشته.ولی خدایی من شوهرم بفهمم رفته عضو شده طلاق میگیرم😆

1547