2703
2553

خانوما این طبیعیه؟؟ نوشته سن حاملگی ۴_۵ هفته ، ساک بدون کیسه زرده و قطب جنین مشاهده شد ، هماتوم پشت ساک هم دارم، گفته دو هفته بعد دوباره برم، بنظرتون درست میشه یا پوچه؟؟؟؟

نه درست میشه طبیعی هست هفته پنج فقط ساکه  دیگه ۸ هفته برو  قلبشم  میزنه 

دوست گلم میشه برای  سلامتی خانواده ام یه صلوات بفرستی ؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خیلی زود رفتی سونو.هفته هفت هشت برو صدای قلبشم میشنوی انشاالله

اخه الان براسلس تاریخ پریودی شش هفته و سه روزم بود ک رفتم سونوگفت نه ۴_۵ هفتس ، دوهفته بعدبیا یعنی ۶_۷ هفته اونموقعم برم نبینه دق میکنم😭 

سونو دقیقه عزیزم.احتمالن لقاحت دیر صورت گرفته.مطمئن باش سه هفته دیگه بری صدا قلبشم برات میزاره.من هفته هشت سونو رفتم قلب داشت.چرا اینقدر زود سونو رفتی که استرس بگیری؟اصلن استرس نداشته باش چون کاملن طبیعیه الان جنینتو نبینه.

سونو دقیقه عزیزم.احتمالن لقاحت دیر صورت گرفته.مطمئن باش سه هفته دیگه بری صدا قلبشم برات میزاره.من هف ...

هماتوم هم دارم ، شیاف پروژسترون دادن چون لک بینی نسبتاشدیدقهوه ای داشتم

2714

درسته نگران نباش من هفته۷کیسه زرده دیده نشدکلی نگرانم کرددوهفته فقط گریه بعدهفته۹همه چی نرمال بود

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
هماتوم هم دارم ، شیاف پروژسترون دادن چون لک بینی نسبتاشدیدقهوه ای داشتم

منم اوایل بارداری جفتم پایین بود و دائم شیاف میزاشتم چون همش لکه بینی داشتم.استراحت کن فقطو فقط چاره ت استراحته و دوری از استرس.انشاالله با سلامتی این دورانو میگذرونی

2706