1542
1480

خانوما این طبیعیه؟؟ نوشته سن حاملگی ۴_۵ هفته ، ساک بدون کیسه زرده و قطب جنین مشاهده شد ، هماتوم پشت ساک هم دارم، گفته دو هفته بعد دوباره برم، بنظرتون درست میشه یا پوچه؟؟؟؟

نه درست میشه طبیعی هست هفته پنج فقط ساکه  دیگه ۸ هفته برو  قلبشم  میزنه 

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداروشکر منم  مامان شدم به خواست خدا دوست گلم میشه برای  سلامتی نی نی ام واینکه به سلامتی بیاد بغلم یه صلوات بفرستی؟*****|**************یه زحمت دیگه هم برات دارم دوست مهربون نی نی سایتی من میشه سه تا صلوات هم برای سبز شدن دامن بی اولادا بفرستی  میشه گلم؟ انشاءالله همه دوستای منتظرمون به زودی باردار بشن بحق اولاد علی آخه انتظار خیلی سخته من خودم دو سال ونیم انتظار کشیدم انشاءالله هیچ زنی بی اولاد نمونه وهمه ی آبجی های گلم بزودی مامان بشن 

درسته دیگه الان فقط ساک دیده میشه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

خیلی زود رفتی سونو.هفته هفت هشت برو صدای قلبشم میشنوی انشاالله

اخه الان براسلس تاریخ پریودی شش هفته و سه روزم بود ک رفتم سونوگفت نه ۴_۵ هفتس ، دوهفته بعدبیا یعنی ۶_۷ هفته اونموقعم برم نبینه دق میکنم😭 

1546

سونو دقیقه عزیزم.احتمالن لقاحت دیر صورت گرفته.مطمئن باش سه هفته دیگه بری صدا قلبشم برات میزاره.من هفته هشت سونو رفتم قلب داشت.چرا اینقدر زود سونو رفتی که استرس بگیری؟اصلن استرس نداشته باش چون کاملن طبیعیه الان جنینتو نبینه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا برای سلامتی و به موقع دنیا اومدن پسرم صلوات بفرستید؟؟؟ممنونم   
سونو دقیقه عزیزم.احتمالن لقاحت دیر صورت گرفته.مطمئن باش سه هفته دیگه بری صدا قلبشم برات میزاره.من هف ...

هماتوم هم دارم ، شیاف پروژسترون دادن چون لک بینی نسبتاشدیدقهوه ای داشتم

واقعا دلیلت چی بود که اینقدر زود رفتی سونو؟ 😐 حتی اگه 6هفته هم باشی بازم زوده واسه سونو..

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
هماتوم هم دارم ، شیاف پروژسترون دادن چون لک بینی نسبتاشدیدقهوه ای داشتم

منم اوایل بارداری جفتم پایین بود و دائم شیاف میزاشتم چون همش لکه بینی داشتم.استراحت کن فقطو فقط چاره ت استراحته و دوری از استرس.انشاالله با سلامتی این دورانو میگذرونی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
1601
واقعا دلیلت چی بود که اینقدر زود رفتی سونو؟ 😐 حتی اگه 6هفته هم باشی بازم زوده واسه سونو..

بعدشم دکتر براساس تاریخ پریود گفت ۶هفته و سه روزمه ، وقت سونوبوددیکه ، که رفتم سونو گفتن ۴_۵هفته

نبايد انقد زود بگى نميخوام نگرانت كنم ولى علايمت مثل من بود كه پوچ بودم ازينكه ميگى ساك ام رشد نكر ...

نمیگم ساکم رشدنکرده ، اولین باربود رفتم ، باتاریخ پریود گفتن ۶ هفته و س روز ، رفتم سونو گفت نه ۴_۵ هفتس ، و ساک دیده میشه ولی کیسه زرده وجنین نه ، برودوهفته بعدبیا

فدات شم ، استراحت درچه حد؟؟فقط بخوابم؟؟؟

اگه لکه بینیت زیاده فقط بخواب در حد دستشویی رفتن از جات بلند شو.شیافتم حتمن استفاده کن انشاالله هماتومت برطرف میشه.من جفتم پایین بود دکتر گفت استراحت کن گوش نکردم البته چون من یه پسر دو سالونیمه هم  دارم و مجبورم به خاطر اون دائم کار کنم.چون استراحت نکردم خونریزیم شدید شد و دو هفته مطلق خوابیدم.شما اگه مشکلی نداری کامل استراحت کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدشم دکتر براساس تاریخ پریود گفت ۶هفته و سه روزمه ، وقت سونوبوددیکه ، که رفتم سونو گفتن ۴_۵هفته

کی گفت 6هفته وقت سونوعه..

8هفته میرن واسه سونو قلب! 

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1547