2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاربریم و به تعلیق انداختن☹☹☹

منم همینطور،خیلی شکارم،

هرررر روووووز دارم بهشون پیام میدم کاربریموبرگردونین،ولی یه آره یانه هم نگفتن،هیچ

کاربری قبلم معلق شد،من همون پر3  ام  
منم همینطور،خیلی شکارم، هرررر روووووز دارم بهشون پیام میدم کاربریموبرگردونین،ولی یه آره یانه هم نگف ...

عه 

یعنی دیکه وصل نمیکنن 

من و یه ادم بیشعور گفت 

بعد میخوام ببینم دور ازجون شما هر خری شکایت کنه اینا بدون اینکه بفهمن مقصر کیه کاربری و به تعلیق میندازن 

عه  یعنی دیکه وصل نمیکنن  من و یه ادم بیشعور گفت  بعد میخوام ببینم دور ازجون شما ه ...

آره،نینی یار5بهم گفت درخواست بده تاکاربریت روبرگردونن، منم هرروز دارم درخواست میدم،ولی انگارنه انگار،

درموردتعلیق کاربری میان پستتونگاه میکنن،که براش گزارش زدن ودرجا تعلیق میکنن،بدون اینکه بهت تذکربدن،

منکه به خاطربنزین بود تویه تاپیک نظردادم،

فرداش دیدم معلقم

2738
آره،نینی یار5بهم گفت درخواست بده ناگوارترین روبرگردونن، منم هرروز دارم درخواست میدم،ولی انگارنه انگا ...

یعنی هر کی از رو دشمنی گزارش بده و سیاسی نباشه اینا معلقت میکنن اخه این چه عدالتیه 

بعد برمیگردونن یا نه 

یعنی هر کی از رو دشمنی گزارش بده و سیاسی نباشه اینا معلقت میکنن اخه این چه عدالتیه  بعد برمیگر ...

مال من روکه اصلا به درخواست هام توجه نمیکنن

ولی مال شماروشاید توجه کنن،چون سیاسی نبوده،

نمیدونم ناراحتی برای گرونی بنزین رو چه طوری سیاسی میکنن اینا

من چندساله تونینی سایتم،خداشاهده به هیچ کاربری بی احترامی نکردم،نمیدونم چرااینطورمیکنن

مال من روکه اصلا به درخواست هام توجه نمیکنن ولی مال شماروشاید توجه کنن،چون سیاسی نبوده، نمیدونم نا ...

هییییییی خواهر 

دور از جونت باید همه جا لال شیم اینجام همینطور

🤐🤐🤐🤐

اصلا نه تاپیک حذف میکنن... نه کاربری برمبگردونن... واسه منم کاربریمو گرفتن

یعنی بی فایدس 

شما رو واسه چی 

مگه هر کی بره گزارش بزنه حرفش درسته من حرف سیاسی هم نزدم یه کاربر از خدا بی خبری بهم توهین کرد منم جوابش و دادم بعد نی نی یار و صدا کرد و گزارش زد خدا ازسرش نگذره 

اونوقت من موندم این نی نی یارا نباید منصف باشن ☹☹

یعنی بی فایدس  شما رو واسه چی  مگه هر کی بره گزارش بزنه حرفش درسته من حرف سیاسی هم نزدم ...

من دوتا تاپیک داشتم میخواستم حذف بشن... نی نی یارا ک هیییچ اصلا گوش نمیدن ک تاپیک پاک کنن،منم از بقیه خواستم گزارش بزنن. انگار گزارشا زیاد بود کاربریم پاک شد.... مسخره ها تاپیکمو دیده بودنا ک خودم ب بقیه گفتم گزارش بزنید.اما بازم تعلیق کردن... الانم تو این کاربری میخوام پاک کنن نمیکنن دیگه نمیگم گزارش بزنن

دلم میخواد عروس عشقم بشم، واسم صلوات بفرست ک حاجتم برآورده بشه.... الٰهم صلی علی محمّد و آل محمّد.....
2706