1600
1541
عنوان

هیچ جا خونه پدری نمیشه

391 بازدید | 38 پست

از من میشنوید شوهر نکنید

عذاب میبینید

ی هقته دیگ عروسیمه شب و روزم استرس و گریس

غلط کردم شوهر کردم 

خدایا غلط کردم

من فقط خونه پدریمو میخوام

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

دقيقاً

اي خدا كاش هنوز مجرد بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546
خب مگه مجبوری عروسی کنی ؟!!!

چی کار کنم ؟؟؟

هالا ک ی هفته مونده ب عروسی...

حس میکنم دشمنه

اصلن کنارم نیس

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

بزرگ شو دختر .... هیچ کس پدر و مادرت نیست که هی نازتو بکشه.‌ قوی باش و با قدرت ... بزرگ شو پیشرفت کن... کاری کن که پذر و مادرت بهت افتخار کنن...

گریه کردم و غلط کردم چیه خواهر جان....

عه چرا اینجوری میگی عزیزم خونه ای شوهرهم خوبه ایشالا خوشبخت بشی بعدشم خونه ای باباتم میای دیگ سر میز ...

مردی ک حالا ک تو عقدم با حرفا و تیکه کلاماش عذابم میده

و هر روز اشکمو در میاره

8
مگه دوسش نداری؟؟؟؟

چرا خیلییییییی

چی کار کنم ؟؟؟ هالا ک ی هفته مونده ب عروسی... حس میکنم دشمنه اصلن کنارم نیس

وای اصلا نرو به نظرم سریع به هم بزن همه چی را فکر حرف مردم هم نکن الان جدا بشی بهتر از این که بعد عروسی جدا بشی حرف مردم همیشه هست با اینده خودت همچین نکن

وا اين چ حرفيه

هرگلي ي بويي داره

خونه بابا خوبه اما خونه خودت عاليه

در كنار همسر و فرزندت عشق ميكني

البته سختي هاي متاهلي زياده اما خوبه

بلاخره دنيا همينه

همون پدر و مادرها مونم ازدواج كردن و كلي سخته كشيدن تا ما عاشق خونه شونيم ولي بلاخره بايد به استقلال برسيم يا نه

یا صاحب الزمان ادرکنی
بزرگ شو دختر .... هیچ کس پدر و مادرت نیست که هی نازتو بکشه.‌ قوی باش و با قدرت ... بزرگ شو پیشرفت کن ...

تو میگی چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

من دیواااانه شدم

بس ک تنش روانی بهم میده

ک خونه چیدن عروس وظیفه پدر مادرت بود

)پدر مادرم شهر دیگه ان و هزار کیلومتر دورن و کارمندن و اصلن مرخصی ندارن

1601
وا اين چ حرفيه هرگلي ي بويي داره خونه بابا خوبه اما خونه خودت عاليه در كنار همسر و فرزندت عشق ميك ...

اگ وقتی مردت کنارت نباشه دلتو ب چی خوش کنی؟

آها یعنی اذیتت میکنه؟ یا احساس میکنی باهاش خوشبخت نمیشی؟

همش دنبال تیکع انداختن و اذیت روانیه

همش جبهه میگیره مقابلم

بخدا عین دشمنخ

تو میگی چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ من دیواااانه شدم بس ک تنش روانی بهم میده ک خونه چیدن عروس وظیفه پدر مادر ...

اوایل مخصوصا تو سورو سات عروسی همیشه اختلاف و دعوا هست بعدن بهتر میشه اوضاع

1578