2737
2739
عنوان

دلدادگان چقدقشنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قسمت اخرش بنظرمن عالی بود حتی اگر پانته ا بهرام بازی نکرده ولی کارگردان خ خوب چیده باز 

امیر که نمردش وای استرس دارم

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺
2731
دقیق یادم نیست جریان چی بود  گفته بود من چک قبول نمیکنم تا نقد ندین نمیام بازی کنم

اره همینه . من اول فیلم همه ب چشمم یجوری میان مثلا همین ارغوان وامیر ب چشمم خ زشت بودن اخر سریال عادی شده الان فک میکنم خوشگلترینان

ن خخخ  هاتف مرد افسانه و عنایتم دستگیرشدن

وای خداروشکر فرزانه کینه ای بدبخت راحت شدیما همش از دستش وقتی سنش بالا رفته بود حرص میخوردیم

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺
2738
یادم نیست چی شد ولی هیچی مشخص نشد. بد نبود ولی با این داستان قشنگ کاش آخرشو پانته آ گند نمیزد

ن بابا خوب بود ک همه کنارهم بودن ادم بدام دستگیرشد فقط یدونه ازغوان توکماست ک درمیاد

دوس داشتم مهم دلاشون بود ک به هم رسید ادم بدام تقاص پس دادن امیر هم کنار ارغوان پدرمادرا کنارشون خوب ...

قرار بود وقتی هاتف میخاد امیر بکشه افسانه بره مادری کنه خودشو بندازه وسط و کشته شه... تهش هم امیر وارغوان برسن بهم... ن اینکه ارغوان بره تو کما و معلوم نشه کی خوب میشه

قرار بود وقتی هاتف میخاد امیر بکشه افسانه بره مادری کنه خودشو بندازه وسط و کشته شه... تهش هم امیر وا ...

اره ولی بازخوب بودامیر یا ارغوان نمردن . پانته ا واقعا شخصیتش ته فیلم  به نقشش رفته بوده

2706