2410
2553
عنوان

من و عروسام ☺

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 19 پست
والا مادرشوهرمن که میگه ازت یه احترام خالی میخوام ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ....مادرشوهرای دیگه رو ...

پدرمنودراوردن الانم گذاشتن کنارتاحدودی یه کوچولوولی بازیادروزای قشنگم میفتم که سیاه کردلعنتش میکنم

عشقم بچه هام
دستور به درک...قشنگ هرچی از دهنش درمیومد بهم میگفت.. میخواست با تحقیر و خرد کردن غرور و اعتماد به نف ...

عزیزم خیلی متاسف شدم براتون من نمیتونم درک کنم چرا همچین رفتاری داشته شاید ازنظر روحی روانی بیمارهستن

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه آدم دلسوزپسرش نباشه چطوری میشه من که دخترم بعد از ازدواج دوست دارم هرروز برم خونه مامانم اگ ...

نه آخه مادر دخترا دلسوز دامادشونم هستن فقط بچه ی خودشونو نمیخوان، ولی مادرشوهرا فقط پسرشونو میخوان عروس انگار یه موجود اضافیه که فقط ازش استفاده ی ابزاری میکنه...

والا مادرشوهرمن که میگه ازت یه احترام خالی میخوام ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ....مادرشوهرای دیگه رو ...

من خیلی احترام خانواده شوهرم ونگه میدارم اوناهم همین طورن 

2456
نه آخه مادر دخترا دلسوز دامادشونم هستن فقط بچه ی خودشونو نمیخوان، ولی مادرشوهرا فقط پسرشونو میخوان ع ...

عزیزم کسی که شعور داشته باشه هیچ وقت کرم نمیریزه من مادرم خیلی خوبه خیییلی خانمه هیچ وقت ندیدم باعروساش دهن به دهن بشه یا حرفی بگه که ناراحت بشن یادمه یه روز یکی از داداشام اومد پیشش اززنش بدگفت که این کارومیکنه فلان میکنه و....مادرم برگشت گفت پسرم زندگی خصوصی شما به من یاهیچ کس دیگه ربطی نداره توالان دعواکردی اومدی پیش من منم اگه شعور نداشته باشم برم باخانمت دعوا کنم اونوقت من میشم آدم بده وتودوباره میشی شوهرخوب و مهربون که مادرش توزندگی پسرش دخالت میکنه بعد گفت هرکاری کردی بکن ولی رازخونتو پیش هیچ کس نگو