2410
2553
عنوان

من و عروسام ☺

268 بازدید | 19 پست

من وقتی فکر میکنم که وقتی انشاالله بچه هام ازدواج کردن اگه خانماشون منوبه چشم رقیب ببینند یانخوان بچه هام بیان خونمون بهم سربزنن یافکرکنن من خدای نخواسته دشمن اوناهستم کلی دلم میگیره من مادرم چند تا عروس داره همیشه باهاشون خیلی خوب رفتار میکنه تاجایی که یکی از عروسامون دلش نمیاد ازمادرم جدا بشه  تاحالاهم ندیدم هیچ کدوم از عروسامون به مادرم کوچکترین بی احترامی کرده باشن مادرم اخلاقش طوریه که هیچ وقت خونه بچه هاش چه دخترچه پسرنمیره میگه هرکی دلش میخواد منوببینه بیادخونم منوببینه 😊عروسادعوتش میکنن به زورمیره خونشون همچنین خونه دختراش نمیدونم که من چجور عروس گیرم بیاد دوست دارم عروسام منوبه چشم مادرکه نه لااقل به چشم یه مادرکه جگر گوشه شو بزرگ کرده وازش جزاحترام چیزی نمیخواد ببینه انشاالله که برای همه عروس و مادر شوهر خوب نصیبشون بشه...البته من بچه هام هنوز خیلی مونده تا دوماد بشن۱۱ساله ۲ساله اندخترمم۷سالس😂😂😂😂

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واقعاهم مادرسوهر جز احترام خالی چیزیه دیگه نمیخواد ای کاش ازدریغ نکنیم

من که احترام گذاشتم و حمالیشم کردم که مثلا خبر مرگم خوشحالش کنم ولی جز فحش و توهین و تحقیر و تهدید چیزی ندیدم   میگفت مــــن مااااادرشوهرم و تو عروس ،من باید سرت سیاست داشته باشم  

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2714
من که احترام گذاشتم و حمالیشم کردم که مثلا خبر مرگم خوشحالش کنم ولی جز فحش و توهین و تحقیر و تهدید چ ...

والا سیاست این نیست که دستور بده سیاست یعنی مادر من قربونش بشم که این قدر سنگین رفتارمیکنه هیچ کس جرات نداره بی احترامی کنه هیچ وقت ندیدم باعروساش دهن به دهن بشه میگه چرا خودموسبک کنم 

والا سیاست این نیست که دستور بده سیاست یعنی مادر من قربونش بشم که این قدر سنگین رفتارمیکنه هیچ کس جر ...

دستور به درک...قشنگ هرچی از دهنش درمیومد بهم میگفت.. میخواست با تحقیر و خرد کردن غرور و اعتماد به نفسم، به خواستش برسه.. خواستش هم این بود که من بشم غلام حلقه به گوشش.. هرچی گفت بگم چشم، میخواست اختیاری از خودم نداشته باشم و اون بشه رییس و من برده...اگه خدایی وجود داره میخوام نابودش کنه که هم منو نابود کرد هم زندگیمو

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
مطمئنی همه ی مادرشوهراحترام میخوان؟

والا مادرشوهرمن که میگه ازت یه احترام خالی میخوام ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ....مادرشوهرای دیگه رو نه مطمئن نیستم ...بعضیاشون واقعادخالت میکنند واز حال بد عرویشون لذت میبرند

توام اگه فقط دلسوز پسرت نباشی و هی بچه م بچه م نکنی عروسات باهات خوب میشن

مگه میشه آدم دلسوزپسرش نباشه چطوری میشه من که دخترم بعد از ازدواج دوست دارم هرروز برم خونه مامانم اگه مادرم منونبینه غصه میخوره چیشد چرا دخترم امروز نیومد بهم زنگ میزنه میپرسه چرا نیومدی عزیزم نگران شدم، ولی اگه شوهرم مادرش زنگ بزنه من زورم بیاد که اَه چقدر خودشیرینی میکنه چقدر الکی خودش رو دلسوزنشون میده ....آخه یعنی چی عزیزم من مادرم و دوست دارم خانواده مودوست دارم..دوست دارم رفت و آمد کنیم بعد به قوم شوهر که رسید اونابدن چطور مادرخودم واقعی منودوست داره مادرشوهرم عشقش به بچش الکیه زنگ نزنه نگرانش نشه نیادخونه پسرش ....

2706