1608
1480
عنوان

من و عروسام ☺

247 بازدید | 19 پست

من وقتی فکر میکنم که وقتی انشاالله بچه هام ازدواج کردن اگه خانماشون منوبه چشم رقیب ببینند یانخوان بچه هام بیان خونمون بهم سربزنن یافکرکنن من خدای نخواسته دشمن اوناهستم کلی دلم میگیره من مادرم چند تا عروس داره همیشه باهاشون خیلی خوب رفتار میکنه تاجایی که یکی از عروسامون دلش نمیاد ازمادرم جدا بشه  تاحالاهم ندیدم هیچ کدوم از عروسامون به مادرم کوچکترین بی احترامی کرده باشن مادرم اخلاقش طوریه که هیچ وقت خونه بچه هاش چه دخترچه پسرنمیره میگه هرکی دلش میخواد منوببینه بیادخونم منوببینه 😊عروسادعوتش میکنن به زورمیره خونشون همچنین خونه دختراش نمیدونم که من چجور عروس گیرم بیاد دوست دارم عروسام منوبه چشم مادرکه نه لااقل به چشم یه مادرکه جگر گوشه شو بزرگ کرده وازش جزاحترام چیزی نمیخواد ببینه انشاالله که برای همه عروس و مادر شوهر خوب نصیبشون بشه...البته من بچه هام هنوز خیلی مونده تا دوماد بشن۱۱ساله ۲ساله اندخترمم۷سالس😂😂😂😂

دل خوش از آنیم که حج میرویم غافل از آنیم که کج میرویم کعبه به دیدار خدا میرویم خدا که اینجاست کجا میرویم حج به خدا جز به دل پاک نیست شستن غم ازدل غمناک نیست دین که به تسبیح و سر و ریش نیست هرکه علی گفت که درویش نیست ❤

اگر هرکس طرف مقابلش رو درک کنه رابطه ها قشنگتر میشه

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
عززززیزم انشالله عروسای خوبی نصیبتون بشه

ممنون عزیزم انشاالله 😍

دل خوش از آنیم که حج میرویم غافل از آنیم که کج میرویم کعبه به دیدار خدا میرویم خدا که اینجاست کجا میرویم حج به خدا جز به دل پاک نیست شستن غم ازدل غمناک نیست دین که به تسبیح و سر و ریش نیست هرکه علی گفت که درویش نیست ❤

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

اگر هرکس طرف مقابلش رو درک کنه رابطه ها قشنگتر میشه

بله عزیزم صددرصد 

واقعاهم مادرسوهر جز احترام خالی چیزیه دیگه نمیخواد ای کاش ازدریغ نکنیم

من که احترام گذاشتم و حمالیشم کردم که مثلا خبر مرگم خوشحالش کنم ولی جز فحش و توهین و تحقیر و تهدید چیزی ندیدم   میگفت مــــن مااااادرشوهرم و تو عروس ،من باید سرت سیاست داشته باشم  

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
من که احترام گذاشتم و حمالیشم کردم که مثلا خبر مرگم خوشحالش کنم ولی جز فحش و توهین و تحقیر و تهدید چ ...

والا سیاست این نیست که دستور بده سیاست یعنی مادر من قربونش بشم که این قدر سنگین رفتارمیکنه هیچ کس جرات نداره بی احترامی کنه هیچ وقت ندیدم باعروساش دهن به دهن بشه میگه چرا خودموسبک کنم 

8
والا سیاست این نیست که دستور بده سیاست یعنی مادر من قربونش بشم که این قدر سنگین رفتارمیکنه هیچ کس جر ...

دستور به درک...قشنگ هرچی از دهنش درمیومد بهم میگفت.. میخواست با تحقیر و خرد کردن غرور و اعتماد به نفسم، به خواستش برسه.. خواستش هم این بود که من بشم غلام حلقه به گوشش.. هرچی گفت بگم چشم، میخواست اختیاری از خودم نداشته باشم و اون بشه رییس و من برده...اگه خدایی وجود داره میخوام نابودش کنه که هم منو نابود کرد هم زندگیمو

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
مطمئنی همه ی مادرشوهراحترام میخوان؟

والا مادرشوهرمن که میگه ازت یه احترام خالی میخوام ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ....مادرشوهرای دیگه رو نه مطمئن نیستم ...بعضیاشون واقعادخالت میکنند واز حال بد عرویشون لذت میبرند

توام اگه فقط دلسوز پسرت نباشی و هی بچه م بچه م نکنی عروسات باهات خوب میشن

مگه میشه آدم دلسوزپسرش نباشه چطوری میشه من که دخترم بعد از ازدواج دوست دارم هرروز برم خونه مامانم اگه مادرم منونبینه غصه میخوره چیشد چرا دخترم امروز نیومد بهم زنگ میزنه میپرسه چرا نیومدی عزیزم نگران شدم، ولی اگه شوهرم مادرش زنگ بزنه من زورم بیاد که اَه چقدر خودشیرینی میکنه چقدر الکی خودش رو دلسوزنشون میده ....آخه یعنی چی عزیزم من مادرم و دوست دارم خانواده مودوست دارم..دوست دارم رفت و آمد کنیم بعد به قوم شوهر که رسید اونابدن چطور مادرخودم واقعی منودوست داره مادرشوهرم عشقش به بچش الکیه زنگ نزنه نگرانش نشه نیادخونه پسرش ....

1403
والا مادرشوهرمن که میگه ازت یه احترام خالی میخوام ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ....مادرشوهرای دیگه رو ...

پدرمنودراوردن الانم گذاشتن کنارتاحدودی یه کوچولوولی بازیادروزای قشنگم میفتم که سیاه کردلعنتش میکنم

دستور به درک...قشنگ هرچی از دهنش درمیومد بهم میگفت.. میخواست با تحقیر و خرد کردن غرور و اعتماد به نف ...

عزیزم خیلی متاسف شدم براتون من نمیتونم درک کنم چرا همچین رفتاری داشته شاید ازنظر روحی روانی بیمارهستن

مگه میشه آدم دلسوزپسرش نباشه چطوری میشه من که دخترم بعد از ازدواج دوست دارم هرروز برم خونه مامانم اگ ...

نه آخه مادر دخترا دلسوز دامادشونم هستن فقط بچه ی خودشونو نمیخوان، ولی مادرشوهرا فقط پسرشونو میخوان عروس انگار یه موجود اضافیه که فقط ازش استفاده ی ابزاری میکنه...

والا مادرشوهرمن که میگه ازت یه احترام خالی میخوام ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ....مادرشوهرای دیگه رو ...

من خیلی احترام خانواده شوهرم ونگه میدارم اوناهم همین طورن 

نه آخه مادر دخترا دلسوز دامادشونم هستن فقط بچه ی خودشونو نمیخوان، ولی مادرشوهرا فقط پسرشونو میخوان ع ...

عزیزم کسی که شعور داشته باشه هیچ وقت کرم نمیریزه من مادرم خیلی خوبه خیییلی خانمه هیچ وقت ندیدم باعروساش دهن به دهن بشه یا حرفی بگه که ناراحت بشن یادمه یه روز یکی از داداشام اومد پیشش اززنش بدگفت که این کارومیکنه فلان میکنه و....مادرم برگشت گفت پسرم زندگی خصوصی شما به من یاهیچ کس دیگه ربطی نداره توالان دعواکردی اومدی پیش من منم اگه شعور نداشته باشم برم باخانمت دعوا کنم اونوقت من میشم آدم بده وتودوباره میشی شوهرخوب و مهربون که مادرش توزندگی پسرش دخالت میکنه بعد گفت هرکاری کردی بکن ولی رازخونتو پیش هیچ کس نگو 

1578