2726
عنوان

کیا شبی که ماه کامل شد و دیدن؟

664 بازدید | 119 پست

الان دیدم انقد عصابم خورده خوابم نمیبره

وسطش قطع کردم دارم دیوونه میشم😭😭

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کجا دیدی؟

میخوام برم سینما هیچ‌جا نداره

خواستم بخرم ببینم پیدا نکردم

کجا دیدی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
وای انقذ تاپیک زدین راجبش فردا دان‌کنم ببینم چیه مگه

ن نبین عصابت بهم میریزه من چجوری بخوابم الان

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

من دیدم ...خیلی ناراحتم نکرد چون قبلا داستان عبدالحمید ریگی رو خونده بودم

شوهرم خیلی تحت تاثیر قرار گرفت

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
کجا دیدی؟ میخوام برم سینما هیچ‌جا نداره خواستم بخرم ببینم پیدا نکردم کجا دیدی

دانلود کردم

2706