1596
1578

ی سوااللل جواب فوری لازم دارم لطفا.. اگ تو دیراکت برای کسی چن تا عکس بفرستم بعد بلاکش کنم هر وقت ان شد میتونع ببینه یا ن؟

دِلـــــداری گَه لیگ گِـــه رانــَه💔جَرگم‌سوتاوَهــه
ی سوااللل جواب فوری لازم دارم لطفا.. اگ تو دیرات برای کسی چن تا عکس بفرستم بعد بلاکش کنم هر وقت ان ش ...

نه نمیبینه..چتت باهاش پاک میشه کلا

ولی میتونی بری عکس ها رو آنسند کنی...یعنی حذفشون کنی

خدایا؛ سپاسگزارم،سپاسگزارم،سپاسگزارم❤
نه نمیبینه..چتت باهاش پاک میشه کلا ولی میتونی بری عکس ها رو آنسند کنی...یعنی حذفشون کنی

البته پیجش بازه فالوش نکردم فقط عکسارو فرستادم بعد از کجا بفهمم ک عکسارو دیده؟

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

ی سوااللل جواب فوری لازم دارم لطفا.. اگ تو دیراکت برای کسی چن تا عکس بفرستم بعد بلاکش کنم هر وقت ان ...

آره اگه آیدیتو تو قسمت سرچ پیاما وارد کنه میاره براش. من امتحان کردم. برو از بلاک درش بیار و اون عکسهارو آن سِند کن. بعد دوباره بلاکش کن

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
1546
آره اگه آیدیتو تو قسمت سرچ پیاما وارد کنه میاره براش. من امتحان کردم. برو از بلاک درش بیار و اون عکس ...

میخوام عکاسرووو ببینه در حال ک بلاکه ونمیترنه بفهمه من کیم

البته پیجش بازه فالوش نکردم فقط عکسارو فرستادم بعد از کجا بفهمم ک عکسارو دیده؟

چرا چرا میبینه انگار..من اشتباه کردم

وقتی میری تو دایرکت، اگر اون دیده باشه مینویسه سین شده

خدایا؛ سپاسگزارم،سپاسگزارم،سپاسگزارم❤
8
1563
میخوام عکاسرووو ببینه در حال ک بلاکه ونمیترنه بفهمه من کیم

نه اینطوری نمیفهمه اصلا! باید پیگیرت باشه

من یه بار یه دختره اومد دایرکتم یه چرت و پرتایی در مورد شوهرم گفت و بعد سریع بلاکم کرد. گفت اگه پیامارو به شوهرت نشون بدی میفهمه من کی ام برام دردسر درست میکنه! منم رفتم قسمت دایرکت آیدیشو سرچ کردم پیاماشو آورد.

وگرنه اونطوری که شما کردی اصلا نمیبینه کسی پیام داده. بنظرم برو اونارو آن سِند کن و با یه آیدی فیک براش بفرست

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
نه اینطوری نمیفهمه اصلا! باید پیگیرت باشه من یه بار یه دختره اومد دایرکتم یه چرت و پرتایی در مورد ش ...

اهاااا مرسی گلم ممنون