2737
2734
عنوان

میخوام تخمک اهدا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3334 بازدید | 27 پست
اخه من عمرا اجازه بدم شوهرم همچین کاری انجام بده اینم خیانته😂

چی بگم والا ولی تو گروهی هستم‌که دیدم خیلیا واقعا توحسرت بچه هستن و حاضرن تخمک اهدایی بگیرن تا شوهراشون ولشون کنه و بره...خیلیام میبینن تخمکاشون داره هرماه باپریود ازبین میره اهدا میکنن خیلیام میفروشن....

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا ولی تو گروهی هستم‌که دیدم خیلیا واقعا توحسرت بچه خستن و حاضرن تخمک اهدایی بگیرن تا شوهرا ...

حالا این هیچ این حداقل میره تو رحم زن یه جورم میشه بچه اش و شیرش میده و حلال میشه ولی اونایی که اسپرم از جای دیگه ای میگیرن دیگه اصلا نمیشه قبولش کرد🤮بعد فک کن اینا بعدا میخوان ازدواج کنن سرنوشت اونو ببره جایی که ازشون نطفه اش تشکیل شده استغفرالله ازدواج و حرومزادگی زیاد میشه خداایااااا توبه اصلا با عقل جور در نمیاد😔

اخه حال به هم زنه

ببین عزیزم 

میدونی حال بهم‌زن چیه؟؟؟

اینکه یک زندگی که فقط به خاطر نبود بچه از بین بره و پاشیده بشه فقط به خاطر اینکه خانوم خونه مشکل داره و‌باردار نمیشع،،،خب اونم که دوست نداشته اینطور باشه قسمتش بوده پس نباید لذت زندگی رو‌ از دست بده،برای همین میتونه با این  علم و روش به خولسته اش برسه،،،

به امید روزی که تمام زنان سرزمینم مادر بشن 🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2731
حالا این هیچ این حداقل میره تو رحم زن یه جورم میشه بچه اش و شیرش میده و حلال میشه ولی اونایی که اسپر ...

🤭🤭🤭🤭

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
آخه الان نازایی دیگه خیلی کم شده نکنه از همین روش همه نازاییا رفع میشه؟

عزیزم اخه نازایی هزار داستان داره

اینکه خانوم تخمک نداشته باشه ی بحثه که اونم شکر خدا با دانشِامروز برطرف شده

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738