1596
1578
عنوان

حالم بده شوهرم نيست

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 69 پست

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

همين نيم ساعت پيش زدم گف يكساعت ديگ ميام

پشت هم‌بزن تا کلافه بشه ... از ساعت ۶ رفته تازه نیم ساعت پیش زدی😐  اصلا‌نباید اجازه بدی که بره یعنی چی  مرد مجردی بره دور  دووووور  🤨  گردش با زن و بچه فقططط

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
1546
من باردارم فعلاشرايط گشتن ندارم

دیگ بدتر ناراحت نشیا واقعا شوهرت چقد بیشوره ک ی زن حامله رو تا این ساعت تنها گذاشته چجور دلش میاد خدای نکرده حالت بد شد چی یا بترسی

شر درست نکنید ... بدبخت شوهره با خواهر زاده هاش رفته...  سعی کنید ارامش بدید نه جنگ دعوا

بله البته هر کس یه جور زندگیشو یه جور  قانون‌گذاری کرده ...

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
شر درست نکنید ... بدبخت شوهره با خواهر زاده هاش رفته...  سعی کنید ارامش بدید نه جنگ دعوا

موافقم

اسپند رو اتيش ميشن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.
8

حالا ب من زنگ زد امشب شوهرم گفت برم بیرون گفت برو ۵دیقه بعدش اومد خونه نرفت من همش میگم برو با دوستات تنها هرجا شد دوس ندادم محدودش کنم بعد دوستاشم هی بگن زن زلییییل چون خودشون هستن منم سخت نمیگیرم حسودیشون میشه خخخ

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
موافقم اسپند رو اتيش ميشن

عزیزم پس چرا ناراحتی .... یکم صبر کن‌ میاد ...  چرا پس دلپیچه گرفتی

عزیزم پس چرا ناراحتی .... یکم صبر کن‌ میاد ...  چرا پس دلپیچه گرفتی

كلا منتظرشم نمياد

يجوري ميشم دست خودمم نيسته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.

ولی حق میدم گاهی ازاینکه دیر کنه یا اجازه نگیره کفرم درمیاد 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

منم یه بار رفته بودیم خونه دوست شوهرم تو شهرستان ساعت یه ربع به ۱۲ شب منو خانوم دوست شوهرم رو گذاشتن خونه خودشون رفتن کافه با دوستای مجرد دوست شوهرم یکم حرفای مسخره میزدن تو لایو منم دیدم زنگیدم به شوهرم هر چی از دهنم در اومد بهش گفتم بعد ک اومدن خونه مثل سگ پاچه جفتشون رو گرفتم و حسابی قهوه ایشون کردم

مرد متاهل نباید با مرد مجرد باشه و بگرده شوهر من ک جنبشو نداشت 

خداجونم مرسی بابت دخترکوچولوم... 😍خداجونم خودت همیشه مراقب شوهرم و من ودخترمون باش... 😍خداجونم خودت فقط میدونی ک چقدر شوهرم و دخترم رو دوست دارم 😍
1537
ولی حق میدم گاهی ازاینکه دیر کنه یا اجازه نگیره کفرم درمیاد 

منظورم اینکه ک خبر نده 

كلا منتظرشم نمياد يجوري ميشم دست خودمم نيسته

خب ببین باید برای زندگیت قانون  بذاری  اصلا ماهیچی نگیم به   شاید بگی اسپند رو آتیش ولی اخه کجایی دنیا مرد تا ۳ شب میره بیرون‌زنشم‌خوشحال و خرم می شینه توی خونه.... خب این اساس زندگی مشترک نیست اخه

خب ببین باید برای زندگیت قانون  بذاری  اصلا ماهیچی نگیم به   شاید بگی اسپند رو آتیش و ...

اگ تنها بودم ساعت دوازده تو خونه بود

خودم بد كردم زنگ زدم ب خواهرش اينم خيالش راحته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1579