1608
1605
عنوان

حالم بده شوهرم نيست

593 بازدید | 69 پست

شوهرم ازساعت شيش با خواهرزاده ها كثافتش رفتن دور دور هنوز نيومده.منم خواهرشوهرم پيشمه

هركارميكنم خواب نميرم

خدالعنت كنه اون مرديو ك متاهله اما يكذره بفكرنيست فكرميكنه مث دوستاش مجرد و بي بند و باره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

بهت گفته بود ک میره؟؟؟خب میگفتی نره مخالفت میکردی گوش نمیده؟؟؟

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

وقتي شوهرم نيسته استرسي ميشم

الان ايقد دلم درد ميكنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.
1432
اشکالی نداره که همسر منم هنوز نیومده

اون كجارفته

توخونه تنهايي

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حق داری خواهر

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما اینطور تشخیص داده واسه روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خون بدنمون برخورد کرد نشسته نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

زنگ بزن بهش

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما اینطور تشخیص داده واسه روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خون بدنمون برخورد کرد نشسته نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

زنگ‌بزن‌ بگو  بیاد خونه   بگو یا میایی خونه یا من میدونم و توووو🤨🤨🤨🤨

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

یه بار شب همکار شوهرم اومد خونمون با خانومش

شوهرامون رفتن خونه اونا خوابیدن ما رو تنها گذاشتن 

فرداش از صبح ساعت ۷ رفتیم بیرون تا ۷ شب ک زنگ زد انقدر غر زد 

بدش میاد برم بیرون 

از اون شب تا حالا ساعت ۱ نصف شبم ک باشه میاد خونه 

1563
زنگ‌بزن‌ بگو  بیاد خونه   بگو یا میایی خونه یا من میدونم و توووو🤨🤨🤨🤨

همين نيم ساعت پيش زدم گف يكساعت ديگ ميام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه بار شب همکار شوهرم اومد خونمون با خانومش شوهرامون رفتن خونه اونا خوابیدن ما رو تنها گذاشتن  ...

من باردارم فعلاشرايط گشتن ندارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578