2726
عنوان

اصلا باورم نمیشه !!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واسه چی شایدشوخی کرده خو😁

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

داداش تو چندماه پیش ی بار گفته داداش ما هرروز میگه شبیه میمون شدی از صدتا دوست دارم خواهر بیشتره😂

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

حالا خوبه شما برادرت بهت گفته جای دوری نمیره.من پسر عمه م در موردم گفته بود شبیه شانپانزه ست!

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

به دل نگیر باو

من بچه ک‌بودم داداشم بهم یاد داده بود بگم I am monkey بعدش هم حسابی تشویقم میکرد منم فکر میکردم چیز خوبیه

فکر کن من تو‌جمع میگفتم من میمونم و‌خم‌میشدم اونم همیشه تشویقم میکرد و از خنده ریسه میرفت

هیچوقت معنیشم نگفت تا کلاس زبان رفتم و فهمیدم

داداشا همینن

عیب نداره داداشه دیگه

منم برا عروسیم موهام نارنجی شده بود (البته قبل عروسی رنگشو درست کردم) داداشم دیده بودم تا مدتا بهم میگفت هویج

سلام هویج

چه طوری هویج

بهت تبریک میگم هویج

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706