2733
2739
عنوان

امشب شب اخریه که خونه بابامم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 68 پست
ما اینجا ور دل مامانمونیم هم دلمون میخواست بریم شهر دیگه کمتر همو ببینیم.اینطور حداقل بیشتر دلتون تن ...

منم دقیقا چون اهل رفت و آمد نیستم همش همه ازم شاکین که بهشون سر نمیزنم البته خونه مامانم زیاد میرم ولی بقیه مثلا پدر بزرگا کم میرم واسه همین دوست دارم شهر دیگه زندگی کنم که خداروشکر به خاطر کار همسرم تا سال دیگه میریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بد،خدا صبرتون بده،بعضی چیزا قابل جبران نیس،مثل همین،ولی من بارداریم میرفتم،بعد ده روزه بچمم رفتم ...

فدات گلم همه چی کلا باهم پیش اومد زایمانم بچه اولم میرفت کلاس اول مرگ پدرم کلا سخت گذشت برام الانم گریه ام میگیره ک چرا نشد برم 

2728
وای دقیقا منم همینجورم. با چشم خوابالود میرم پیش مامانم حرف میزنم باهاش ممنونم عزیزم از دعای قشنگت ...

والا منکه شبام دلم نمیاد بخوابم،الان مامانم رفت خئابید گفت چشمام باز نمیشه دیگه ...کخ من اومدم نی نی سایت...من عاشق دخی وهمسرم  وسایر خانوتادمم هستم ،تو روی همسرم نمیگم ولی دنیام مامانمه،واقعا بدون اون لحظه ای نفس نمیکشم و......تحمل هرچیز دارم غیراز نبود مامانم،هرروز حتی وقتی دورم کلی باهاش حرف میزنم ...دوستم بود تا مادرم،مجردیمم همینجوری بودیم،خدا طاقت وصبرش میده دوستم،عادت میکنی 

2738
صد البته،ولی تا تجربه غربت نداشته باشی نمیشه درک کرد،مثلا وقتی دلم میگیره،هیچ کس نیس برم حداقل نیم س ...

ای خواهررررر منم بی کسم با وجود اینکه همه ی فامیلام دوروبرمن .من فقط میخوام بگم میشه که غربتم نباشی ولی غریب باشی من اینو با تمام وجودم چشیدم .دوتا بچه شیر به شیر دارم یعنی نمیتونم اندازه یک ساعت روی کسی حساب باز کنم من با مامانم یه ربع فاصله دارم ولی فقط ماهی دوبار همو میبینیم.دیگه بقیه که هیچی 

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
نه تو ایران😑

به نظرم روزاش خیلی مهم نیست چند روز باشه 

مهم اینه جایی ک دوست داریم باشیم نیستیم

من که از یک ماه رد میشه برام عادی میشه چه دوماه یه یک سال

ولی وقتی میام پیش خانوادم تازه میفهمم چقد دلتنگشون بودم و وقتی میخام برگردم چقد برام سخته

درد هممون یکیه

بیا بغلم 😢

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
فدات گلم همه چی کلا باهم پیش اومد زایمانم بچه اولم میرفت کلاس اول مرگ پدرم کلا سخت گذشت برام الانم گ ...

درک میکنم،من پدربزرگم دو هفته قبلش دیده بودم،ولی روزی که خبر فوتش دادن تا من برسم برده بودنش سردخونه ونتونستم ببینمش،هنوزم میگم کاش منم نزدیک بودم میدیدمش...وای بحال اینکه پدر.....خدا بیمرزش

منم فردا باید برم خوابگاه ..دلم نمیخواد من خونه خودم میخوامممم😭😭😭😭مامااااااان😭😭

خوابگاه که عشقه

فقط خووووش بگذرون

یه روزی میاد که حاضری همه چیتو بدی فقط یک روز برگردی به خوابگاه اینو جدی میگم

تازه خیالت راحته تهش برمیگردی خونتون

ما چی دیگه خونه شوهره تهش باید برگردیم اونجا 🤧😪

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
خوابگاه که عشقه فقط خووووش بگذرون یه روزی میاد که حاضری همه چیتو بدی فقط یک روز برگردی به خوابگاه ...

نه دوست ندارم.آخه ترم اولیم .امکاناتش اصلا خوب نیست غذاشم بعضی وقتا خیلی بده😞

خوشبختی یعنی..تو زندگیت خواهر زاده داری❤😍👼خاله نشدی بدونی چیه عشق❤🎀
ای خواهررررر منم بی کسم با وجود اینکه همه ی فامیلام دوروبرمن .من فقط میخوام بگم میشه که غربتم نباشی ...

این نوع غربتم سخته،بقول همسرم پر کس وبی کس بودن،همیشه همسرم میگه،،،،،هفت تا خواهر ،پدرومادر،،،،کلی فامیل

اونوقت تو عروسیمون فقط یکی از خواهراش بود،دنیا اومدن بچه کسی نبود،همسرم گفت،میبینی چقدر پرکس وبی کسم

2706