2726
عنوان

امشب شب اخریه که خونه بابامم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 68 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خارج از ایران هستین؟

نه تو ایران😑

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2728
اینکه اره،ادم دور باشه تنها غصش دوریه واز خیلی چیزا بی خبر هست وکسی توقع نداره،ولی خب غربتم سختیا خو ...

نمیگم غربت سخت نیستا  ولی منم مثل شماها اینقدر تنهایی و سختی کشیدم ک گاهی میگم کاش تو غربت بودم حداقل با این خودمو آروم میکردم میگم تنهایی چون ترجیج میدم سر زندگیم یاشم هم ایتجوری به کارام میرسم و هم اینکه هی رفتو امدم باعث بحث نمیشه با شوهرم .

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
منم از خانوادم دورم تنها تو یه شهر غریب پارسال پدرم فوت شد نتونستم برم ببینمش 8 ماه ندیده بودمش ک از ...

درکت میکنم عزیزم

روح پدرتون قرین رحمت و آرامش انشالله

مرگ حقه گلم . اگرم پیش پدر بودید براتون عادی بود هر روز میدیدنشون و بعد از مرگشون مطمن باش بازم حسرت هایی داشتی. ذات انسان اینجوریه. سیری ناپذیره و همیشه فکر میکنه اگر فلان جور بود بهتر بود. 

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
نمیگم غربت سخت نیستا  ولی منم مثل شماها اینقدر تنهایی و سختی کشیدم ک گاهی میگم کاش تو غربت بودم ...

صد البته،ولی تا تجربه غربت نداشته باشی نمیشه درک کرد،مثلا وقتی دلم میگیره،هیچ کس نیس برم حداقل نیم ساعت پیشش حال وهوام عوض بشه،قبلا که بچه نداشتم با باشگاه وپیاده روی و...خودم سرگرم میکردم،ولی الان مخصوصا چون هوا سرد شده برای بیرون رفتن وکسی هم ندارم تو اون شهر،یدفه پیش میاد دو هفته اصلا رنگ اسمون ندیدم وبیرون نرفتم،مخصوصا اگ از شهر بزرگتر بری شهر کوچیکتر،

حس و حالتو کامل با تمام وجودم درک میکنم. حتی صبحا هم زودتر بیدار میشم که بیشتر باهاشون باشم.  ...

وای دقیقا منم همینجورم. با چشم خوابالود میرم پیش مامانم حرف میزنم باهاش

ممنونم عزیزم از دعای قشنگت

امیدوارم خوشبخت و سلامت باشید دوست عزیزم

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
چون تازه زایمان کرده بودم نمیتونستم برم قبلشم حامله بودم نشد

چه بد،خدا صبرتون بده،بعضی چیزا قابل جبران نیس،مثل همین،ولی من بارداریم میرفتم،بعد ده روزه بچمم رفتم خونه پدریم تا سه ماه،بعدشم تند تند میرفتم،همسرم میگفت دست تنهایی استرس دارم،برو که خیالم راحت باشه،بچمم کولیک داشت مخصوصا شبا اذیت میکرد

2706