2726
عنوان

امشب شب اخریه که خونه بابامم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1444 بازدید | 68 پست

استارتر دقیقا مثل منی

منم دورم همش میگم چرا اونموقع که دخترخونه بودم قدرتک تک لحظاتمو ندونستم الانم میرم بازم نمیتونم کنارشون باشم یه پام خونه پدرشوهره یه پام خونه مامانم کمتر خونه مامانم هستم همش شدم حسرت

دلم پر میزنه برای مامانم عشقم

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین چند ساله ازدواج کردی؟منم اوایل ازدواج مثل شما فکر میکردم ولی الان میگم کاش راه دور بودم وقتی نزدیکی دلخوری ها بیشتر میشه الان من با دوتا بچه سختمه زود به زود برم خونشون همین باعث شده خانوادم ازم دلخورن در کل نزدیک ک باشی توقعات میره بالا و تو نمیتونی تعادل زندگیتو حفظ کنی 

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟

منم امشب خونه بابامم،ولی فردا باید برگردیم....دیگه تقریبا عادت کردم به این ماجرا....البته واقعا گاهی مثل شما میگم چرا چرا چرا....ادم  گاهی واقعاااا به خانوادش نیازمنده،سعی کنید با همسرت طوری باشید که درد دوری برطرف بشه

2728

حس و حالتو کامل با تمام وجودم درک میکنم. حتی صبحا هم زودتر بیدار میشم که بیشتر باهاشون باشم. 

ایشالا خدا به دلت آرامش بده. کم کم عادت میکنی هر چند این دوری صد سال هم که بگذره باز هن آزاردهندست

ببین چند ساله ازدواج کردی؟منم اوایل ازدواج مثل شما فکر میکردم ولی الان میگم کاش راه دور بودم وقتی نز ...

اینکه اره،ادم دور باشه تنها غصش دوریه واز خیلی چیزا بی خبر هست وکسی توقع نداره،ولی خب غربتم سختیا خواسته خودش داره...باید کنار اومد

وای غربت بدترین درده منم متنفرم از این شهر دلم میخواد برم شهر خودمون پیش خونوادم وقتی مهمونی میگیرن من نیستم ،تولد..بهم میریزم ادم نزدیک خونوادش باشه میره بهشون سر میزنه اما راه دور بیرونم که با این هوا وانفولانزا نمیشه بری 😭😭😭😭

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
اینکه اره،ادم دور باشه تنها غصش دوریه واز خیلی چیزا بی خبر هست وکسی توقع نداره،ولی خب غربتم سختیا خو ...

منم در اینده همین شرایطو دارم...

الان عقدم وقتی میرم پیش شوهرم موقع برگشت همین حسو دارم کلی هم گریه میکنم

دو ساله ازدواج کردم  اره خیلی دوره

بچه نداری

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
والا عریزم خوشبحالت اگه نزدیک هستین دوماه یاکمتر یا بیشتر میری بیش خانوادت من چی سال یکبار اونم عید ...

خارج از ایران هستین؟

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

اما استارتر این زندگی ماست و اگر بخوایم هی بگیم تلقین میشه بدتر وسخت تر میگذره برامون.به خونت به زندگیت به شوهرت فکر کن.هیچ جا هم کنار شوهرت نمیشه برات.توکل کن و حال خودتو خوب کن که رفتی سرحال باشی

2706