2726
عنوان

امشب شب اخریه که خونه بابامم....

1444 بازدید | 68 پست

دوباره تعطیلات تموم شد و باید برگردم خونم که تو یه شهر دیگس. همیشه وقت رفتن میگم چرا بیشتر کنار خانوادم نبودم. چرا بیشتر با مامانم حرف نزدم. چرا فلان کار و نکردم. 

شبیه کسایی میشم که هی حرص میزنن. دلم میخاد وقتی اونجام از تمام لحظاتم استفاده کنم ولی بازم وقت رفتن خودمو سرزنش میکنم که چرا خیلی کارا رو انجام ندادم. 

خیلی وقتا با خدا که حرف میزنم ازش میپرسم چرا منو تو این موقعیت قرار دادی؟ اینکه کنار خانوادم باشم کمترین حق منه. پس چرا بقیه دخترا ازدواج میکننن و پیش خانوادشونن. همیشه این سوالا تو ذهنمه. 

فردا هم میخام برم شهری که اصلا دوسش ندارم. و میدونم تا دوماه دیگه هم نمیتونم برگردم. 

خدایا خودت بگو من باید چیکار کنم.....

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

شهرتون ازشهرمامانت خیلی دوره چندوقت ازدواج کردی

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بخدا دقيق شرايطمون مث همه

حاضرم دنيابدم ولي هنوز توخونه بابام مجرد باشم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ما اینجا ور دل مامانمونیم هم دلمون میخواست بریم شهر دیگه کمتر همو ببینیم.اینطور حداقل بیشتر دلتون تنگ میشه و انگیزه دارین برا دیدنش .برا ماها عادیه ک نزدیکیم.تازه مامانم همش گله میکنه ک کم میای خونمون .من پیش خودم فکر میکنم توقعش زیاده خو منم خونه زندگی دارم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

یاد سال های اول زندگیم افتادم دقیقا حستو درک میکنم تک تک کلمه ها و افکار منم همین حرفا بود

ولی خب بعد ۸ سال کمی بهتر شدم 

غروبم داشتم به مامانم میگفتم چرا مارو راه دور دادی

چرا نذاشتی بیشتر بمونیم😑😑

با خونوادم ۴ ساعت فاصله دارم

والا عریزم خوشبحالت اگه نزدیک هستین دوماه یاکمتر یا بیشتر میری بیش خانوادت من چی سال یکبار اونم عید نوروز میرم بیش خانوادم 😢😢

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2706