1600
1605
عنوان

امشب شب اخریه که خونه بابامم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 68 پست
ببین چند ساله ازدواج کردی؟منم اوایل ازدواج مثل شما فکر میکردم ولی الان میگم کاش راه دور بودم وقتی نز ...

اینکه اره،ادم دور باشه تنها غصش دوریه واز خیلی چیزا بی خبر هست وکسی توقع نداره،ولی خب غربتم سختیا خواسته خودش داره...باید کنار اومد

وای غربت بدترین درده منم متنفرم از این شهر دلم میخواد برم شهر خودمون پیش خونوادم وقتی مهمونی میگیرن من نیستم ،تولد..بهم میریزم ادم نزدیک خونوادش باشه میره بهشون سر میزنه اما راه دور بیرونم که با این هوا وانفولانزا نمیشه بری 😭😭😭😭

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اینکه اره،ادم دور باشه تنها غصش دوریه واز خیلی چیزا بی خبر هست وکسی توقع نداره،ولی خب غربتم سختیا خو ...

منم در اینده همین شرایطو دارم...

الان عقدم وقتی میرم پیش شوهرم موقع برگشت همین حسو دارم کلی هم گریه میکنم

والا عریزم خوشبحالت اگه نزدیک هستین دوماه یاکمتر یا بیشتر میری بیش خانوادت من چی سال یکبار اونم عید ...

خارج از ایران هستین؟

99 درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹🌹

اما استارتر این زندگی ماست و اگر بخوایم هی بگیم تلقین میشه بدتر وسخت تر میگذره برامون.به خونت به زندگیت به شوهرت فکر کن.هیچ جا هم کنار شوهرت نمیشه برات.توکل کن و حال خودتو خوب کن که رفتی سرحال باشی

8
خارج از ایران هستین؟

نه تو ایران😑

‏دلم یه اتفاق خوب می‌خواد،😍 نمیدونم شاید یه چیزی شبیه به معجزه🙏. یه چیزی که حالِ این روزامو عوض کنه و با خرده نباتای ته‌نشین شده‌ی وجودم روزام رو شیرین کنه!😔 دلم می‌خواد یه اتفاق خوب بیفته و من باورش کنم😞، بدونِ اینکه این بار باورم شکسته بشه...😔😔
اینکه اره،ادم دور باشه تنها غصش دوریه واز خیلی چیزا بی خبر هست وکسی توقع نداره،ولی خب غربتم سختیا خو ...

نمیگم غربت سخت نیستا  ولی منم مثل شماها اینقدر تنهایی و سختی کشیدم ک گاهی میگم کاش تو غربت بودم حداقل با این خودمو آروم میکردم میگم تنهایی چون ترجیج میدم سر زندگیم یاشم هم ایتجوری به کارام میرسم و هم اینکه هی رفتو امدم باعث بحث نمیشه با شوهرم .

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟
1601
منم از خانوادم دورم تنها تو یه شهر غریب پارسال پدرم فوت شد نتونستم برم ببینمش 8 ماه ندیده بودمش ک از ...

درکت میکنم عزیزم

روح پدرتون قرین رحمت و آرامش انشالله

مرگ حقه گلم . اگرم پیش پدر بودید براتون عادی بود هر روز میدیدنشون و بعد از مرگشون مطمن باش بازم حسرت هایی داشتی. ذات انسان اینجوریه. سیری ناپذیره و همیشه فکر میکنه اگر فلان جور بود بهتر بود. 

99 درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹🌹
1578