1542
1480
عنوان

امشب شب اخریه که خونه بابامم....

1385 بازدید | 68 پست

دوباره تعطیلات تموم شد و باید برگردم خونم که تو یه شهر دیگس. همیشه وقت رفتن میگم چرا بیشتر کنار خانوادم نبودم. چرا بیشتر با مامانم حرف نزدم. چرا فلان کار و نکردم. 

شبیه کسایی میشم که هی حرص میزنن. دلم میخاد وقتی اونجام از تمام لحظاتم استفاده کنم ولی بازم وقت رفتن خودمو سرزنش میکنم که چرا خیلی کارا رو انجام ندادم. 

خیلی وقتا با خدا که حرف میزنم ازش میپرسم چرا منو تو این موقعیت قرار دادی؟ اینکه کنار خانوادم باشم کمترین حق منه. پس چرا بقیه دخترا ازدواج میکننن و پیش خانوادشونن. همیشه این سوالا تو ذهنمه. 

فردا هم میخام برم شهری که اصلا دوسش ندارم. و میدونم تا دوماه دیگه هم نمیتونم برگردم. 

خدایا خودت بگو من باید چیکار کنم.....

99 درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹🌹

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

عزیزم درکت میکنم

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
1546

بخدا دقيق شرايطمون مث همه

حاضرم دنيابدم ولي هنوز توخونه بابام مجرد باشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.
1432

ما اینجا ور دل مامانمونیم هم دلمون میخواست بریم شهر دیگه کمتر همو ببینیم.اینطور حداقل بیشتر دلتون تنگ میشه و انگیزه دارین برا دیدنش .برا ماها عادیه ک نزدیکیم.تازه مامانم همش گله میکنه ک کم میای خونمون .من پیش خودم فکر میکنم توقعش زیاده خو منم خونه زندگی دارم

یاد سال های اول زندگیم افتادم دقیقا حستو درک میکنم تک تک کلمه ها و افکار منم همین حرفا بود

ولی خب بعد ۸ سال کمی بهتر شدم 

غروبم داشتم به مامانم میگفتم چرا مارو راه دور دادی

چرا نذاشتی بیشتر بمونیم😑😑

با خونوادم ۴ ساعت فاصله دارم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👧‍👧❤

والا عریزم خوشبحالت اگه نزدیک هستین دوماه یاکمتر یا بیشتر میری بیش خانوادت من چی سال یکبار اونم عید نوروز میرم بیش خانوادم 😢😢

‏دلم یه اتفاق خوب می‌خواد،😍 نمیدونم شاید یه چیزی شبیه به معجزه🙏. یه چیزی که حالِ این روزامو عوض کنه و با خرده نباتای ته‌نشین شده‌ی وجودم روزام رو شیرین کنه!😔 دلم می‌خواد یه اتفاق خوب بیفته و من باورش کنم😞، بدونِ اینکه این بار باورم شکسته بشه...😔😔
1563

استارتر دقیقا مثل منی

منم دورم همش میگم چرا اونموقع که دخترخونه بودم قدرتک تک لحظاتمو ندونستم الانم میرم بازم نمیتونم کنارشون باشم یه پام خونه پدرشوهره یه پام خونه مامانم کمتر خونه مامانم هستم همش شدم حسرت

دلم پر میزنه برای مامانم عشقم

بهشت ارزانیِ خوبـــان  عالــــم بهشـــت من تماشای حســـین است🌺

ببین چند ساله ازدواج کردی؟منم اوایل ازدواج مثل شما فکر میکردم ولی الان میگم کاش راه دور بودم وقتی نزدیکی دلخوری ها بیشتر میشه الان من با دوتا بچه سختمه زود به زود برم خونشون همین باعث شده خانوادم ازم دلخورن در کل نزدیک ک باشی توقعات میره بالا و تو نمیتونی تعادل زندگیتو حفظ کنی 

خدایا اخه چاقی هم شد استعداد؟ ؟

منم امشب خونه بابامم،ولی فردا باید برگردیم....دیگه تقریبا عادت کردم به این ماجرا....البته واقعا گاهی مثل شما میگم چرا چرا چرا....ادم  گاهی واقعاااا به خانوادش نیازمنده،سعی کنید با همسرت طوری باشید که درد دوری برطرف بشه

حس و حالتو کامل با تمام وجودم درک میکنم. حتی صبحا هم زودتر بیدار میشم که بیشتر باهاشون باشم. 

ایشالا خدا به دلت آرامش بده. کم کم عادت میکنی هر چند این دوری صد سال هم که بگذره باز هن آزاردهندست

1578