2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم مجری شبکه ۴ هستن

محمد صالح علاء؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2728
محمد صالح علاء؟

داری نزدیک میشی😨😨😨بیشتر نپرس🙂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
بد نیست .نمیدونم عقدشون داعمه یا موقت .ولی برا همه تو اون مجلس عجیب بود .

من از شنیدن این جمله که عقدشون دائم هست یا موقت تعجب کردم اخه فکر میکردم سالها پیش ازدواج کرده ودر کنار همسرش دارن زندگی میکنن وهمسرش شمالی هست

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

من خانم مرجانه گلچین رودیدم روبوسی ایناکردم توسینماهویزه مشهد،عشقه فقط،خانم فقیهه سلطانی روبازم مشهد،آقای پویاامینی تواردبیل عکس داشتم کنارش توگوشیم متاسفانه گم شدگوشیم ،علی دایی که همشهریمونه روهم خیلی دیدم اردبیل،حیف بوداسمشونگم 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه

من رضا داوود نژاد رو دیدم تو ی مطب بودم 

مجید مشیری

وخواننده مجید اخشابی که با هم یه مسیری رو میرفتیم البته ایشون جلوی بنده بودن وبعد هم مسیر شدیم

نمیخواستم بگم ولی میگم ما با شهاب حسینی وکامبیز دیر باز فامیل هستیم ورفت وامد داریم

2706